rss
06/16/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ ІТ, біотехнології, енергетика: Маркарова розповіла про потенціал взаємодії зі США

Інноваційні технології у багатьох сучасних галузях несуть у собі масштабний потенціал для посилення двосторонньої взаємодії між Україною і Сполученими Штатами.

Про це заявила у вівторок під час конференції «Україна в Вашингтоні» посол України в США Оксана Маркарова, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Існує величезний потенціал для нашої кооперації зі Сполученими Штатами у всіх інноваційних сферах – IT, біотехнологіях, телекомунікаціях, енергетиці, ресурсозберігаючому сільському господарстві та в багатьох інших галузях», – зауважила посол.

Вона підкреслила, що така взаємодія може мати розвиток як через посилення міжурядового співробітництва, так і на рівні ділових кіл. У цьому контексті Маркарова звернула увагу на можливості українського бізнесу, який може суттєво сприяти економічному зростанню в країні.

У вівторок в США розпочалася триденна онлайн-конференція «Україна в Вашингтоні». Захід зібрав представників урядів обох країн, законодавців, дипломатів, експертів, представників громадянського суспільства. Організатором заходу виступила Фундація США-Україна.

Аналітики у США закликають посилити санкції проти «кремлегархів». Ті захищаються у судах «від наклепу»

Штатам необхідно визнати Україну основним союзником поза НАТО – Годжес

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com