rss
06/16/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Флорида стала п’ятим штатом, що заборонив приватне фінансування адміністрацій, які займаються виборами

Губернатор Рон ДеСантіс підписав законопроект про чесність виборів із чіткою забороною на цю спірну практику.

Флорида приєдналася до Джорджії, Аризони, Айдахо та Луїзіани, які в цьому році прийняли аналогічні закони. Законодавчі органи деяких інших штатів, зокрема Техасу, перебувають на завершальній стадії прийняття власного законодавства, що забороняє приватне фінансування адміністрацій, які займаються проведенням виборів.

У законопроекті йдеться:

Жодне агентство, державна або місцева посадова особа, відповідальна за проведення виборів, зокрема, крім іншого, спостерігач за виборами, не може просити, приймати, використовувати або розпоряджатися будь-якими пожертвами у вигляді грошей, грантів, власності або особистих послуг від фізичних або недержавних юридичних осіб з метою фінансування витрат, пов’язаних із виборами, спілкуванням із виборцями, інформаційно-роз’яснювальною роботою з виборцями або реєстрацією виборців.

У цьому розділі не забороняється надання та прийом приміщення для використання як місце для голосування.

Приватне фінансування виборчої кампанії практично не застосовувалося в американській політичній системі до президентських виборів 2020 року, коли генеральний директор і засновник Facebook Марк Цукерберг і його дружина Прісцилла Чан пожертвували 350 мільйонів доларів Центру технологій і суспільного життя (CTCL), який надав фінансування для окружних і муніципальних органів влади у всій країні для організації виборів, і 69 мільйонів доларів Центру виборчих інновацій і досліджень (CEIR), який надав фінансування 23 штатам, в основному через офіс державного секретаря, а також для фінансування адміністрації виборів.

Фінансовані Цукербергом некомерційні організації витратили мільйони доларів на президентських виборах 2020 року в декількох найважливіших штатах, де велася основна боротьба, зокрема, Джорджії, Аризоні, Вісконсині, Мічигані, Пенсильванії, Неваді та Флориді.

Критики стверджують, що перемоги президента Байдена над колишнім президентом Трампом у Джорджії, Аризоні, Вісконсині, Мічигані, Пенсильванії і Неваді стали можливі тільки завдяки фінансуванню від некомерційних організацій Цукерберга, які, як вони стверджують, діяли на користь Демократичної партії.

Хоча колишній президент Трамп і з невеликим відривом переміг Байдена у Флориді в 2020 році, обидві некомерційні організації, що фінансуються Цукербергом, видавали безліч грантів на рівні округів і муніципалітетів у штаті.

У лютому Фонд підзвітності уряду повідомив, що «CTCL скерувала понад 7 мільйонів доларів приблизно у 16 відсотків округів Флориди і 80 відсотків округів Флориди з населенням понад мільйон осіб», зокрема, Бровард, Майамі-Дейд, Хіллсборо та Палм-Біч.

CEIR надав штату Флорида скромний грант у розмірі 287 474 доларів, що різко контрастує з 5,6 млн доларів, витрачених у Джорджії, 11 млн доларів – у Мічигані і 13 млн доларів – у Пенсільванії.

Згідно з нещодавно прийнятим законом, ні CTCL, ні CEIR більше не зможуть надати такі гранти будь-якому округу або муніципальному утворенню Флориди для будь-яких майбутніх виборів у штаті.

Автор: Michael Patrick Leahy

Джерело: Breitbart News (https://www.breitbart.com/politics/2021/05/06/florida-fifth-state-ban-private-funding-election-administration/)

В Іллінойсі вакцинуватимуть дітей 12-15 років

У Чикаго застрелили 12-річну дівчинку та 14-річного хлопця

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com