rss
06/16/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Дружина Гейтса звернулася до адвокатів із розлучень у 2019 році - ЗМІ

Однією із причин розлучення засновника компанії Microsoft Білла Гейтса з дружиною Меліндою могли стати зв'язки Гейтса зі звинуваченим у секс-торгівлі фінансистом і мільярдером Джеффрі Епштейном, який наклав на себе руки у 2019 році.

Про це повідомляє Today.

Як зазначається, Гейтс мав декілька зустрічей з Епштейном у 2011 – 2013 роках, уже після того, коли фінансист відсидів декілька років за секс-торгівлю.

За словами джерел видання, Мелінда Гейтс у 2013 р. була занепокоєна їхніми зустрічами.

У 2019 році The New York Times повідомила, що одного разу Гейтс затримався в маєтку Епштайна на Мангеттені до пізньої ночі. Розслідування газети стало причиною напруження між подружжям. Тоді Мелінда вже почала спілкуватися з адвокатами, які спеціалізувалися на питаннях розлучення.

Зазначимо, минулого тижня американський бізнесмен, засновник корпорації «Майкрософт» Білл Гейтс та його дружина Мелінда Гейтс оголосили про розлучення після 27 років шлюбу.

Джеффрі Епштейна заарештували 6 липня 2019 року в аеропорту Тетерборо. Йому висунули обвинувачення в розбещенні неповнолітніх і торгівлі дітьми. Епштейн не визнав себе винним, його тримали під вартою без можливості звільнення під заставу. Він наклав на себе руки у серпні того ж року.

В Іллінойсі вакцинуватимуть дітей 12-15 років

У Чикаго застрелили 12-річну дівчинку та 14-річного хлопця

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com