rss
06/16/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Реальне ЦРУ
Title 
 Постер фільму «Гра без правил»

Участь ЦРУ в шахрайстві з досьє Стіла та використання агентів-професорів коледжів проти кампанії Трампа виглядали карикатурно. Досьє читається, ніби воно було написано пізно ввечері після кількох чарок.

Нинішня операція з інформатором із ЦРУ – значно складніша. Письмову скаргу, очевидно, було складено групою експертів. Нісенітниця, але це – чудова нісенітниця. Є і відверте нехлюйство – генерального інспектора спіймано на зміні процедури роботи з інформатором, аби полегшити цю операцію, що виявив Шон Девіс із Federalist. Але ЦРУ розвивається і стає кращим в операціях проти американських політичних цілей. Це я даю агентам поради щодо їхнього професійного вдосконалення.

ЦРУ аж ніяк не є такою смертельною загрозою, як КДБ або гестапо, і його тактика досі була слабкою, воно завдавало шкоди нашим демократично обраним керівникам тільки своїм лукавством та інсинуаціями. Проте його атаки на президента Трампа були найзначнішими з тих, з якими зіткнувся наш президент. Співробітники ЦРУ не збираються вбивати Дональда Трампа, але прагнуть знищити його президентство.

Засновники ЦРУ були б нажахані. Вони наполягали на умові заснування ЦРУ в 1947-му році, що це не повинно бути КДБ або гестапо, які полюють на своїх власних громадян. ЦРУ було заборонено націлюватися на американців або проводити операції у Сполучених Штатах. Однак тепер у нас є немислиме: співробітник ЦРУ проводить розвідувальну операцію проти президента в Білому домі.

Сьогодні ЦРУ є в основному внутрішньою організацією. Причина цього – величезне зростання його лав і базування в районі Вашингтона. Понад 90% його співробітників ніколи не покидають округу Колумбія, і легіони їх, не зайнятих корисною справою, виконують роботу диявола. Зарубіжні цілі – далекі та важкодосяжні, тож, ясна річ, вони шпигують за американцями.

Коли співробітники ЦРУ стають громадськими фігурами, їхні біографії показують майже повну відсутність досвіду шпигунської роботи за кордоном. Джон Бреннан не має такого досвіду і є суто вашингтонською штучкою. Валері Плейм, незважаючи на фільм за участю Шона Пенна та Наомі Уоттс, мала майже нульовий зарубіжний досвід. У неї був талант робити хорошу роботу, але ЦРУ тримало її у Вашингтоні. Генеральний інспектор розвідувального співтовариства – просто адвокат з округу Колумбія. Нинішній інформатор, вочевидь, виявиться людиною, яка шпигувала тільки проти Білого дому.

Співробітники ЦРУ з Вашингтона не можуть подорожувати світом із цікавими завданнями. Зарубіжні станції ЦРУ контролюють свої ділянки і не люблять, коли навколо тиняються люди зі штаб-квартири.

Соціалісти колись сприймали ЦРУ як банду правих авантюристів, яка повалила таких комуністичних диктаторів, як Сальвадор Альєнде, і намагалася вбити Фіделя Кастро. Однак в останні кілька десятиліть ліві з’ясували, що ЦРУ на їхньому боці. ЦРУ – це всього лише десятки тисяч любителів пиріжків, службовців Великого уряду з північної Вірджинії, чиї голоси зробили Вірджинію бастіоном демократів.

У ЦРУ є політичне розмаїття, але воно залежить від виду роботи. Мої колеги, які займаються шпигунством у інших країнах, здебільшого є прихильниками Трампа. Вони працюють у важких місцях і близько спостерігають за перевагами нашої демократії. Деякі з них походять із сімей, які постраждали від комунізму в Радянському Союзі, Китаї, В’єтнамі або на Кубі, й внутрішньо ненавидять соціалізм.

Люди ж ЦРУ в окрузі Колумбія в переважній більшості – антитрампісти й фанати Великого уряду. Звичайно, є багато винятків. Але глибоко в своїй свідомості Джабби Хатта ЦРУ розуміє, що коли воно розширює операції в США, то просуває свій «ліберальний порядок» денний.

Ймовірно, в ЦРУ більше людей, що займаються оформленням заяв на медичне страхування, ніж справжніх розвідників, які працюють під глибоким прикриттям за кордоном.

Вашингтонські співробітники ЦРУ наразі не вбивають американців. Але ЦРУ вчиться і розвивається, а історія шпигунських служб демонструє, що якщо їх не притягують до відповідальності, то вони повертаються проти своїх власних націй.

Експеримент із ЦРУ – це провал і загроза для нашої нації, він повинен бути припинений, а його компоненти повернуті збройним силам США.

Автор: Ishmael Jones,
колишній співробітник ЦРУ, який написав книгу «Людський фактор: всередині дисфункціональної культури розвідки ЦРУ»

Джерело: «American Thinker»
(https://www.americanthinker.com/blog/2019/10/the_real_cia.html)

В Іллінойсі вакцинуватимуть дітей 12-15 років

У Чикаго застрелили 12-річну дівчинку та 14-річного хлопця

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com