rss
06/16/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ В Іллінойсі планують вихід з карантину 11 червня

Штат перейде до перехідного етапу 14 травня, а цілковитий вихід з карантину очікується 11 червня. Про це заявив губернатор Дж. Пріцкер.

Мер Лорі Лайтфут зауважила, що, за прикладом влади штату, у Чикаго перехідний етап також розпочнеться 14 травня.

Як стверджує губернатор Пріцкер, перейти до наступного рівня дозволило зменшення кількості нових хворих на коронавірус і госпіталізацій.

«Ми віримо, що будемо виглядати добре під час перехідного етапу виходу з карантину. Ми також через чотири тижні перейдемо до завершальної фази», – зазначила д-р Ezike.

Перехідний етап дозволить збільшити кількість відвідувачів у барах і ресторанах, а також на таких заходах, як весілля та фестивалі.

У рамках перехідного етапу косметологічні салони, заклади роздрібної торгівлі, музеї, театри, фітнес-клуби та парки розваг можуть працювати із заповненістю приміщень на 60%. На фестивалях і загальнодоступних заходах на свіжому повітрі можуть бути присутні до 30 осіб на 1000 квадратних футах. На світські заходи, зокрема весілля, допускається 250 людей всередину та 500 – зовні.

Губернатор Пріцкер заявив, що Іллінойс 11 червня перейде до 5 етапу, під час якого буде знято майже всі обмеження.

«Коли ми дійдемо до 5 етапу, то будемо продовжувати дотримуватися вказівок CDC щодо носіння масок, щоб тримати цю пандемію на відстані», – наголосив Пріцкер.

Губернатор також минулого тижня оголосив про зміну стратегії вакцинації. Тепер вакцинування зможуть здійснювати більшість лікарень. За його словами, понад 1000 відділень зареєструвались для проведення щеплень, педіатри також готуються до вакцинування дітей.

За даними департаменту охорони здоров’я Іллінойсу, майже 80 відсотків із тих, кому виповнилося 65 років і більше, отримали принаймні одну дозу вакцини. Водночас трохи більше, ніж 55 відсотків із тих, кому було 16 років і більше, також отримали щонайменше одну дозу. Ці статистичні дані перевищують показники, визначені губернатором ще в березні.

Як очікується, у Чикаго планують повністю вийти з карантину 4 липня.

Як стало відомо, мер Лайтфут дозволила проведення влітку Chicago Auto Show, а також кількох мистецьких і розважальних заходів.

Загалом в Іллінойсі з початку пандемії станом на 7 травня було протестовано 23 103 484 особи, зареєстровано 1 348 176 хворих на COVID, 22 136 осіб померли.

Відсоток осіб із позитивною реакцію у штаті з 29 квітня до 5 травня становив 3,8%.

Минулого тижня у лікарнях із COVID-19 у штаті Іллінойс перебували 2055 пацієнтів. З них 483 були в реанімації, а 243 перебували на апаратах штучної вентиляції легень.

Станом на ніч на 5 травня у штаті Іллінойс було введено 9 646 432 доз вакцини. У середньому в штаті щодня вводять 70 063 дози.

Ознайомитися із повним переліком умов перехідного етапу можна тут https://coronavirus.illinois.gov/s/bridge-phase.

В Іллінойсі вакцинуватимуть дітей 12-15 років

У Чикаго застрелили 12-річну дівчинку та 14-річного хлопця

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com