rss
06/16/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Прийшли за Руді Джуліані

В екс-мера Нью-Йорка й адвоката Трампа відбувся рейд силовиків. Агенти ФБР і прокуратури Нью-Йорка одночасно влаштували маски-шоу й обшуки в будинку Джуліані та його юридичній фірмі.

Справа стосується звинувачень на адресу Джуліані в роботі лобістом без реєстрації. Причому міська прокуратура двічі намагалася отримати ордер на обшук, і двічі судді їй відмовляли. Але тепер політичний режим змінився, і цими формальностями можна знехтувати.

ФБР намагається звинуватити Джуліані в порушенні закону в зв’язку з «Украінагейтом». Агенти вважають, що він міг бути причетним до звільнення екс-посла США в Києві Марі Йованович, коли відвідував Україну. У самій цій процедурі – звільнення посла – немає нічого незаконного. Президенти США можуть одноосібно й у будь-який момент відправляти у відставку будь-кого з дипломатів.

Тому «федерали» придумали юридичний кульбіт: вони хочуть показати факт її звільнення як якийсь результат лобізму інтересів України. Мовляв, Йованович звільнили не через бажання Трампа. А тому що це було в інтересах Зеленського, які нібито лобіював Джуліані.

З курйозного: в агентів ФБР було завдання забрати всі електронні носії даних в будинку й офісі Джуліані. Він віддав їм десять жорстких дисків, але вони забрали тільки вісім.

А що ж з двома дисками, що залишилися? А на них зберігалася інформація про Хантера Байдена – його скандали й порушення закону. Але це силовиків не цікавило абсолютно: вони навідріз відмовилися навіть брати в руки будь-який компромат на сім’ю новоспеченого «вождя нації».

Головою відділу кримінальних розслідувань Мін’юсту США тепер є партнер адвоката Хантера. Йому боятися нічого: ніяких посадок за наркотики, корупцію або купівлю стволів не буде.

Справа ж проти Джуліані виглядає відверто слабкою, тому його і намагаються «зажахати» обшуками. Як і протестувальників біля Капітолію, яких тримають в одиночних камерах, не відпускаючи під заставу. Завдання – методами вибіркового правосуддя залякати всіх опонентів нової влади.

Джерело: «Політика в Америці» (https://www.facebook.com/usapoliticsonline/)

За Флойда майже помстилися? Хто що пише з приводу Джесіки Бове

В Іллінойсі продовжили мораторій на виселення орендарів

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com