rss
06/16/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Українське Чикаго \ Вітаю газету «Час і Події» з ювілеєм!!!

Травень – останній місяць весни… Земля прокинулася. Квітне... Все ожило… І люди заходилися біля землі – садять, прибирають. Все оновилося... Зеленіє... І знаємо, що травень багатий на свята... Велике найстаріше християнське СВЯТО - Великдень… Цей ВЕЛИКИЙ ДЕНЬ..

3 травня Всесвітній день свободи преси — один із міжнародних днів, що відзначаються в системі Організації Об'єднаних Націй. А до чого все ведемо... А саме в ці дні щотижнева незалежна україномовна газета, яка виходить в Чикаго (США), – «Час і Події» – відзначає свій маленький ЮВІЛЕЙ. 25 років! Знаємо, що Перший номер вийшов у травні 1996 року. І всі ці роки газета була з УКРАЇНОЮ, жила її проблемами і радостями. І наші Клуби «Співуча родина», і «Шанувальники романсу» Київського будинку вчителя були неодноразово на шпальтах газети. І все завдяки другу, журналісту «ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ», патріоту, НЕБАЙДУЖІЙ людині-громадянину Лідії Корсун.

Познайомилися з пані Лідією спершу завдяки її Клубу «Еврика», а вже назовсім з'єднали наші клуби «Співуча родина» та Шанувальників романсу Київського міського будинку вчителя (очільником і ініціатором створення яких була Лактіонова Галина Михайлівна, док. пед. наук, заслужений діяч освіти України). Наші Клуби вже відсвяткували своє 25-річчя (1994 рік заснування). Кожний приліт-приїзд додому, в Україну, Лідія Іванівна так планувала, щоб бути на засіданні Клубів. А члени Клубів теж готувалися до зустрічі з нею. Це завжди була щира і відверта розмова. Навіть місце у конференц-залі було у нашого друга-журналіста постійне. Завжди пані Лідія привозила газету «Час і Події» – знайомила з публікаціями, і з тим, що вона написала в попередній приїзд.

Таких нарисів, репортажів, що ледве вміщаються на 2 сторінках, було десь біля восьми.

Побажаємо головному редактору, всім членам редакції, штатним і позаштатним кореспондентам, шанувальникам, яких знаємо ще чимало, найперше - здоров'я, творчого довголіття на МНОГІЇ і БЛАГІЇ ЛІТА. Всього доброго.

Любов Лавріненко,
віце-президент Клубу шанувальників романсу
Київського міського будинку вчителя,
кандидат технічних наук, заслужений працівник культури України

Вітання від «Коронації слова»!

Шановна редакціє!

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com