rss
05/14/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ У Чикаго відновили щеплення вакциною Johnson and Johnson

Влада Іллінойсу вирішила відновити вакцинацію мешканців штату вакциною Johnson and Johnson. Раніше щеплення цією вакциною було призупинено у зв’язку з появою у кількох вакцинованих жінок тромбів. Аналогічне рішення прийняли й в Індіані та низці інших штатів.

Усього США мають понад 9 мільйонів доз, готових до використання.

Медпрацівники Іллінойсу розпочали введення вакцини Johnson and Johnson.

Починаючи з 1 травня, мобільний пункт вакцинації, розташований у Kennedy King College, вакцинуватиме за допомогою Johnson and Johnson усіх бажаючих.

23 квітня дорадча комісія Центрів із контролю та профілактики захворювань проголосувала за використання вакцини Johnson and Johnson. За відповідне рішення проголосували 10 члени комісії, проти – 4, один утримався.

CDC та FDA впевнені, що переваги вакцини проти COVID-19 перевищують ризики появи тромбів у жінок.

У CDC повідомили, що наразі зафіксовано 15 випадків появи тромбів, більшість із яких з’являються біля мозку. Усі випадки було зареєстровано у жінок віком від 18 до 59 років.

«Їх необхідно попередити про потенційні ознаки та симптоми утворення тромбів. Лікарі зі своїми пацієнтами повинні приймати рішення щодо подальших дій», – зауважив д-р Richard Novak із UI Health. «Шанси, що тромби з’являться, насправді істотно знижуються, якщо ви вакцинуєтеся і не зможете заразитися коронавірусом».

Минулого тижня представники департаменту охорони здоров’я округу Cook заявили, що планують відновити використання вакцини Johnson and Johnson вже цього тижня.

Представники округу Lake також заявили, що відновлять використання вакцини Johnson and Johnson. Проте, за їхніми словами, залишок саме цієї вакцини в окрузі – дуже обмежений, тому наразі вакцинуватимуть своїх мешканців за допомогою Pfizer і Moderna.

Три жінки, вакциновані за допомогою Johnson and Johnson, померли, а семеро досі перебувають у шпиталях. Експерти наголошують, що такі випадки – радше винятки. Так, 15 випадків появи тромбів у жінок було зареєстровано на приблизно 8 мільйонів випадків вакцинації за допомогою Johnson and Johnson.

У CDC планують розгорнути просвітницьку діяльність, аби залучити до вакцинування якомога більше мешканців міста.

З понеділка всі пункти масової вакцинації в окрузі Cook відкрили для відвідувачів. Вільні місця, як і очікувалося, були миттєво зайняті.

У Чикаго вже дозволяли реєструватися на щеплення безпосередньо у пункті вакцинування. Проте, наголошують медики, мешканцям Чикаго все ж рекомендовано попередньо реєструватися.

Минулого тижня пункти вакцинування у Tinley Park і Matteson вже почали приймати мешканців без попередньої реєстрації. Зараз аналогічну практику запровадили і в Des Plaines, Forest Park, River Grove і South Holland. Осіб без попередньої реєстрації приймають із 8:30 до 17:00 з понеділка до суботи.

Ті, хто ще не отримав другу дозу вакцини на місці свого вакцинування, можуть скористатися послугами інших пунктів вакцинування в окрузі Cook. Там запевнили, що прийматимуть усіх мешканців штату Іллінойс без попередньої реєстрації, аби усі охочі могли отримати другу дозу вакцини. Мешканців просять взяти із собою CDC-картку та переконатися, що пункт вакцинації пропонує необхідний вид вакцини.

Ford призупинив роботу декількох американських заводів через брак чіпів

Засуха на Тайвані може поглибити глобальний дефіцит чіпів і спричинити дефіцит авто у США

Реальне ЦРУ#2021-19 (05/12/2021)

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com