rss
05/09/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ У Чикаго ввели війська Нацгвардії напередодні винесення вироку поліцейському Derek Chauvin

Національна гвардія штату Іллінойс прибула до Чикаго напередодні очікуваного судового вироку присяжних у справі про вбивство колишнього поліцейського штату Міннеаполіс Derek Chauvin, якого звинувачують у вбивстві Джорджа Флойда.

На прохання мера Лорі Лайтфут губернатор Дж. Пріцкер заявив, що залучить 125 бійців Національної гвардії, аби підсилити поліцейський департамент Чикаго.

«Національна гвардія штату Іллінойс виконуватиме обмежену місію, аби допомогти перекривати вулиці, і не перешкоджатиме мирним протестувальникам, які реалізують свої права на Першу поправку. Нацгвардія виконуватиме приблизно таку саму роль, яку члени Гвардії відігравали у попередніх випадках», – заявили в офісі Пріцкера.

До Чикаго прибули військові з 33-го батальйону військової поліції, які проходять спеціальну підготовку в операціях із боротьби з масовими заворушеннями, йдеться у повідомленні.

Title 

«Дуже важливо, щоб люди, котрі бажають мирно протестувати проти системного расизму та несправедливості, що негативно впливає на занадто багато наших громад, продовжували мати можливість це робити. Члени гвардії та поліції штату Іллінойс підтримають зусилля міста Чикаго, аби захищати права мирних протестувальників і наші сім’ї», – зазначив Пріцкер.

В офісі Пріцкера також заявили, що поліція штату Іллінойс також підтримає своїх чиказьких колег. Відтак вулиці Чикаго в день очікуваних протестів також патрулюватимуть поліцейські штату.

В поліції штату уточнили, що їх не просили надіслати допомогу до Міннесоти, на відміну від інших місцевих штатів.

Ford призупинив роботу декількох американських заводів через брак чіпів

Засуха на Тайвані може поглибити глобальний дефіцит чіпів і спричинити дефіцит авто у США

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com