rss
05/09/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Діаспора \ Просвітяни пам’ятають Кобзаря і Пророка
Title 
 Студенти біля пам’ятника Шевченку у Запоріжжі

Хоч пандемія коронавірусу не дозволяє відзначати важливі дати в житті громади вселюдно, все ж таки просвітяни Запоріжжя та Хмельницького величаво і гідно відзначили роковини Кобзаря і Пророка України—Тараса Шевченка.

Анатолій Ажажа, довголітній член управи «Просвіти», м. Запоріжжя, повідомив, що Запорізька «Просвіта» активно і широко відзначила 207-й рік народження Кобзаря біля пам’ятника Тарасові Шевченку у Шевченківському районі. Сюди прийшли представники влади, учні Запорізького машинобудівничого вищого училища, письменники, члени патріотичних громадських організацій і члени Товариства «Просвіта». А біля Національного університету зустрілися студенти і члени міської «Просвіти». На урочистостях біля пам’ятника зворушливо звучала поезія Шевченка. Традицією стало деклямування улюблених творів Кобзаря акторами Запорізького театру молоді. Тут також обговорювали дотримання мовного закону «щоб наша мова не вмирала».

Title 
 Просвітяни біля пам’ятника Шевченку

Голова обласної «Просвіти» Хмельницького Віталій Міхалевський написав про заходи на відзначення Шевченківських днів 9-го і 10-го березня. У Хмельницькому інституті відбувся конкурс «Шевченківські читання-2021».

У цьому конкурсі взяли участь діти різних вікових категорій — всього 104 конкурсанти. Дев’ятого березня молоді просвітяни та викладачі Хмельницього Національного Університету взяли участь у міських урочистостях, присвячених 207-й річниці від Дня народження Тараса Шевченка — Кобзаря і Пророка України. Десятого березня, на відзначення 160-річчя від дня відходу у Вічність Тараса Шевченка, у Хмельницькому Національному Університеті, біля погруддя Кобзаря, вшанували світлу Його пам’ять «незлим, тихим словом», хвилиною мовчання та поезією українського Генія.

Title 
 Конкурс «Шевченківські читання-2021»
у Хмельницькому

В цей день голова обласної «Просвіти» Хмельницького Віталій Міхалевський провів виховну годину для учнів 10-ї кляси Хмельницького навчально-виховного об’єднання ч. 25 на тему «Тарас Шевченко і Поділля».

Товариство Української Мови ім. Шевченка (ТУМ), США, тривалий час є в контакті з осередками «Просвіти» в Україні та радо ділиться з українською діаспорою новинами та успіхами просвітян в України.

Фото Анатолія Ажажи та
Віталія Міхаловського

«Озелення Планети» біля Українського Осередку в Норт-Порті

Павло Ґрод: наступний удар Росії по Україні – проєкт «Північний потік-2»

Дякую, але...#2021-17 (04/28/2021)

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com