rss
05/14/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Учні державних чиказьких шкіл нарешті повернулися у школи

У понеділок, після тривалих перемовин між вчителями та округом, учні середніх шкіл Chicago Public Schools повернулись у класи – вперше з березня минулого року.

Мер Лорі Лайтфут та Janice Jackson, генеральний директор CPS, привітали школярів із поверненням.

«Це – важливий день для нас, оскільки це – перший день, коли учні середніх шкіл повернулися до своїх шкіл за приблизно 13 місяців», – зауважила Лайтфут.

Наприкінці минулого тижня профспілка вчителів Чикаго та шкільний округ досягли угоди щодо безпечного повернення дітей і вчителів у школи.

Майже третина учнів середніх шкіл у всьому окрузі заявили, що планують повернутися у класи. Багато хто каже, що хоче повернутися, оскільки для них перебування у школі – найкраще середовище для навчання.

Taft High School наголосила, що рада поверненню учнів у класи, оскільки багато учнів мають проблеми зі засвоєнням навчальної програми та психічним здоров’ям.

«Ми бачимо, що дедалі більше школярів непокоїлися», – зазначила вона.

В рамках угоди між CPS та CTU міська влада погодилася створити програму вакцинації для школярів віком від 16 років та їхніх сімей. У CPS також встановили очищувачі повітря HEPA у класах і посилили протоколи безпеки, керуючись рекомендаціями департаменту охорони здоров’я Чикаго.

«Я хочу повернутися до звичного життя, яким би воно не було, але ми святкуватимемо те, що сталося сьогодні. Ми повернули своїх дітей у школи, наші діти раді туди повернутися. Це – ще один крок на довгому шляху процесу, який відбуватиметься з усіма нашими дітьми, які мають доступ до персонального навчання п’ять днів на тиждень. У цьому й полягає мета», – резюмувала д-р Jackson.

Відповідно до досягнутої угоди, деякі школярі відвідуватимуть очне навчання чотири дні на тиждень, а інші – два дні на тиждень.

За ратифікацію нової угоди проголосували 83% членів CTU.

У цьому навчальному році школярам залишилося відвідувати школу лише близько двох місяців.

Іллінойс та Індіана тимчасово не використовуватимуть вакцину Johnson & Johnson

Mike Madigan заплатив майже $2,7 млн судових витрат на початку 2021 року

Реальне ЦРУ#2021-19 (05/12/2021)

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com