rss
05/14/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Економіка \ Кошти з рахунків боржників автоматично списуватимуть сім банків

Про це повідомляє платформа відкритих даних Opendatabot.

«Банки почали списувати борги українців автоматично за вимогою державних і приватних виконавців», – йдеться у повідомленні.

До системи автоматичного списання боргів під’єднано: «Таскомбанк», «ПриватБанк», «Універсал Банк» («Монобанк»), «ОКСІ банк», «Банк Восток»,«Індустріалбанк», «ПроКредит Банк».

23 березня 2021 року Мін’юст видав наказ, згідно з яким із рахунків боржників кошти будуть списуватися автоматично. Раніше виконавці та банки могли примусово стягувати лише кошти за несплату аліментів. В інших випадках банки блокували рахунки, але для стягнення коштів потрібен був окремий паперовий запит. Наразі вся процедура відбувається за кілька кліків в онлайн-режимі.

Списати борги можуть у людей, що потрапили до Єдиного реєстру боржників. Зараз там перебуває 5,5 мільйона боргів. Більшість з них – це борги перед комунальними установами, за штрафи ПДР або несплату аліментів.

Ще 44 установи під’єднані до тестового середовища, 11 банків перебувають на стадії консультацій та попередніх налаштувань для початку тестування. Тобто найближчим часом до системи автоматизованого арешту буде приєднано 62 українських банки із 73.

Економіка локдаунного періоду

Енергоатом: Більшість блоків українських АЕС можуть працювати ще 60 років

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com