rss
05/14/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Класова боротьба по-американськи

Кількість закритих і збанкрутілих закладів малого бізнесу в США підстрибнула до пікових значень за весь час пандемії. Найгірше живеться підприємцям у «ліберальних оазах» на кшталт Нью-Йорка та Массачусетса: там закрилося близько 30% усіх закладів.

А кому в Америці жити добре? До прикладу, найбагатшим: кількість доларових мільярдерів у США за рік пандемії збільшилася на третину. Це – цілком логічно: за рахунок безконтрольних фінансових вливань зростає вартість біржових активів і нерухомості – що дуже любить 1% найбагатших.

Рівень безробіття поступово скорочується, і тепер з’явилася нова проблема: американці масово «підсіли» на програми фінансової допомоги, на зразок допомоги з безробіття, і більше не хочуть повертатися на роботу. У 91% бізнесменів з’явилися труднощі з пошуком персоналу.

Водночас безпрецедентний розмах доларової емісії дає очікувані плоди. Вартість продуктів харчування зростає стрімкими темпами, та й ціни взагалі на все різко пішли вгору: навіть офіційна статистика вперше за довгий час показує появу інфляції.

Найбідніші очікують, що їм і далі платитимуть гарантовану державою допомогу у вигляді квазі-базового доходу. Найбагатші, з їхніми численними активами, лише виграють від кризової ситуації та злету інфляції. А потерпає в основному середній клас і малий бізнес.

Він завмер в очікуванні обіцяного підвищення податків – і повторення хвилі погромів літа 2020. У Міннеаполісі вже починається «визвольний лутінг» після вбивства чорношкірого. Однак це – лише квіточки, порівняно з тими ягідками, що відбудуться в разі виправдання Дерека Шовіна.

Після ще одного масового розграбування малий бізнес США може вже не оговтатися. Зате не залишаться у програші корпорації, які поділять між собою ринок, що звільниться. Ерозія середнього класу тільки посилиться: у новій політичній реальності йому місця не знайшлося.

Джерело: «Політика в Америці»
(https://www.facebook.com/usapoliticsonline/posts/2564045870563372)

Чикаго відвідала Kamala Harris

На автомагістралях цього року сталося 60 перестрілок

Реальне ЦРУ#2021-19 (05/12/2021)

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com