rss
05/14/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Діаспора \ УПЦ США разом із Православною Церквою України надає допомогу потребуючим у столиці України – Києві

Під час Великого посту, коли деякі християни вирішують утриматися від м’яса та молочних продуктів, харчуючись вегетаріанськими стравами, – інші не мають такої можливості. Вони не можуть їсти фрукти та овочі, утримуючись від м’ясних та молочних продуктів, оскільки не мають ні того, ні іншого.

Подорожуючи до Києва, Високопреосвященніший Архієпископ Даниїл, Правлячий Ієрарх Західної Єпархії Української Православної Церкви США, разом із протоієреєм Тарасом Науменком із Собору св. Володимира у Філадельфії, Пенсильванія, з благословення Високопреосвященнішого Митрополита Антонія, предстоятеля Української Православної Церкви США та діаспори, долучилися до благодійної програми («Благодійна їдальня») Православної Церкви України, з благословення Блаженнішого Митрополита Епіфанія – Предстоятеля Православної Церкви України.

Незважаючи на те, що на календарі вже весна, дні все ще були прохолодними, а температура вночі опускалася значно нижче від нуля. Саме у цю холодну темну ніч проїхав білий автобус, наповнений їжею та надією. Розклавши місце видачі харчів у центрі Києва, столиці України, усе підготували для того, щоб нагодувати усіх потребуючих – фізично та духовно.

Title 
 

З допомогою Івана Мичка, диякона Івана Ціко, Романа Холодова, Віталія Фернаті та диякона Андрія Сидора, архієпископ Даниїл та о. Тарас також потурбувались про тих, хто обережно пробирався до автобуса, наближаючись до своєї маленької надії, шукаючи тепла та поживи, що підтримує життя.

Коли натовп людей зібрався навколо Його Високопреосвященства, він розпочав читання молитви. Усі схилили голови, і, не зважаючи на мороз, чоловіки потягнулись і обережно зняли шапки. Коли сортували та готували продукти харчування до роздачі, архієпископ Даниїл кілька хвилин годував душі оточуючих. Він дивився кожній людині в очі, тим самим висловлюючи свою турботу про їхній добробут. Невпевненість і вагання людей незабаром зникли, і люди зав’язали розмову, висловивши свою подяку, просячи молитов за дорогих їм людей та обсипаючи його благословеннями.

Протягом наступних кількох годин вдалось нагодували понад 200 осіб. Дехто з вдячністю брав пакунок з яйцями, бутербродами та кашею і відразу з’їдав усе, можна було побачити, наскільки голодними вони були. Інші тихенько відійшовши, з’їдали частину бутерброда, ховали решту, щоб забрати додому і поділитися з дорогою їм людиною.

Title 

Його Високопреосвященство з сумом спостерігав, як бабусі та дідусі, яким було б зручніше сидіти вдома, гріючись біля каміна з теплим горнятком чаю в руках, в оточенні рідних, насправді блукали темними холодними вулицями у пошуках доброї душі, яка б поділилася з ними скоринкою хліба.

Потреба – велика, і Його Високопреосвященство мав змогу та честь допомогти цим людям від імені митрополита Антонія, духовенства та вірних УПЦ США, особливо членів і меценатів Українського православного товариства святого Андрія, які регулярно сприяють благодійним потребам людей похилого віку, інвалідів і недієздатних в Україні та у всьому світі.

Пресслужба Ukrainian
Orthodox Church of the USA
(https://www.uocofusa.org/news_210323_1)

Чому «Wisconsin Examiner» поширює російську дезінформацію?

ГУ ООЧСУ започаткували нову кампанію захисту України

Дякую, але...#2021-17 (04/28/2021)

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com