rss
04/13/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Мораторій на виселення орендарів у Іллінойсі, ймовірно, продовжать

Призупинення виселення орендарів у штаті, ймовірно, буде продовжено після рішення CDC запровадити мораторій на виселення до 30 червня.

«Йдеться про їжу, притулок, медичні витрати. Ціни на усі ці речі зросли – натомість заробітну плату людей було знижено, або вони повністю втратили роботу», – каже Karla Chrobak, головний юрист CARPLS.

CARPLS пропонує юридичну допомогу мешканцям округу Cook. Chrobak наголошує, що продовження мораторію насамперед необхідне їхнім клієнтам і громаді.

«Безпритульність призведе до зростання кількості хворих на COVID», – зауважила вона. «Я не просто кажу про людей, які переїжджають у притулки для безхатьків. Йдеться про те, що людям доводиться жити в одній кімнаті з членами сім’ї або друзями».

Як йдеться на сайті CARPLS, організація є «найбільшим постачальником безкоштовних юридичних послуг в окрузі Cook. Заснована в 1993 році (тоді відома під назвою Coordinated Advice & Referral Program for Legal Services), CARPLS допомогла понад 800 тис. мешканцям із низьким та середнім рівнем доходу отримати вирішення їхніх повсякденних юридичних питань».

Мораторій може дати орендарям трохи часу, але від нього водночас потерпають власники нерухомості. Найбільше постраждали ті власники, які мають невеликі будівлі та для яких також може бути важко залишитися без доходу.

«Якщо хтось має чотири квартири, і у них є один або два орендарі, які не платять, це стає значною частиною їхніх інвестицій», – зазначив Paul Arena, директор Illinois Rental Property Owners Association.

Він має орендаря, який захворів на COVID-19, в одному з районів округу Winnebago.

«Вона отримала фінансування і станом на грудень сплачувала орендну плату, але згодом не змогла більше сплачувати, тому зараз знову відстає з оплатою», – розповів він.

Чиновники округу Cook закликають як орендарів, так і орендодавців звернутися за допомогою. Наразі округ приймає заявки до 9 квітня, а наступного місяця очікується додаткова допомога від штату та федерального уряду.

Щоб отримати допомогу для орендарів від округу Cook, відвідайте https://www.cookcountyil.gov/service/covid-19-recovery-emergency-rental-assistance-program або зателефонуйте за номером 877-426-6515.

В окрузі Cook можуть повернути ковідні обмеження

За минулі вихідні у Чикаго – 27 поранених і 7 вбитих

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com