rss
04/13/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ За минулі вихідні у Чикаго – 27 поранених і 7 вбитих

Одне з вбивств сталося близько 1:30 ночі в неділю, 4 квітня, у результаті конфлікту між 31-річним чоловіком та двома іншими людьми. Один з опонентів витягнув пістолет і вистрілив у 31-річного чоловіка 14 разів поспіль.

Постраждалого доправили у лікарню, проте врятувати його не вдалося.

Попередніх вихідних у Чикаго було поранено 37 осіб, 4 з них загинули.

Тим часом сім’я 13-річного підлітка, який загинув від рук чиказького поліцейського на початку минулого тижня під час «збройного протистояння», найняла адвоката і вимагає покарання поліцейського.

Adam Toledo із Little Village загинув 29 березня, після ранкового сповіщення системи виявлення пострілів із вогнепальної зброї, у 2300 кварталі South Sawyer. Його вдалося ідентифікувати минулого четверга в офісі медичного експерта округу Cook.

У Civilian Office of Police Accountability заявили, що оприлюднять відео та інші матеріали, які стосуються інциденту за участю поліцейського.

Працівники поліції кажуть, що 13-річний хлопець був озброєний і втікав від поліцейських, разом з іншим підозрюваним.

Поліція поділилася фотографією пістолета, який вона нібито знайшла на місці події. Другий підозрюваний, 21-річний Ruben Roman, звинувачується за опір поліції.

За даними Chicago Tribune, з 1 січня до 31 березня 2021 року в Чикаго під час перестрілок постраждали 703 людини. Це – на 184 особи більше, ніж за той же період у 2020 році.

Водночас Tribune зазначає, що в Чикаго було вбито 134 особи. Це – на 28 вбивств більше, ніж було скоєно за аналогічний період (з січня до березня) у 2020 році.

В окрузі Cook можуть повернути ковідні обмеження

Мораторій на виселення орендарів у Іллінойсі, ймовірно, продовжать

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com