rss
04/13/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Експрезидент США Дональд Трамп запустив особистий сайт для спілкування з прихильниками

У колишнього президента США Дональда Трампа з’явився новий персональний сайт 45office.com, призначений для онлайн-спілкування з його прихильниками.

«Офіс Дональда Трампа прагне зберегти чудову спадщину адміністрації Трампа, одночасно просуваючи програму «Америка понад усе», – йдеться в описі ресурсу.

На сайті наразі розміщено біографії Дональда та Меланії Трамп та розповідь про їхні досягнення на посадах 45-го президента та першої леді США.

Головна сторінка пропонує американцям «поділитися своїми думками» з Трампом. Для цього потрібно заповнити форму з особистими контактними даними. Також окремо передбачена можливість запросити колишнє президентське подружжя на якийсь публічний захід чи замовити у них вітальне привітання з того чи іншого приводу. Третя сторінка призначена для запитів від преси.

Нагадаємо, на початку січня найбільші соцмережі Facebook, Instagram і YouTube заблокували акаунти Дональда Трампа до закінчення терміну його президентських повноважень, а Twitter – назавжди. Це сталося після штурму Капітолію. Соцмережі заявили, що пости Трампа провокують насильство з боку правих екстремістів.

У березні радник Трампа Джейсон Міллер оголосив, що колишній президент повернеться у соцмережі через два або три місяці «з власною платформою».

На ковід дедалі частіше хворіє чиказька молодь

Вакцинування від ковіду в Чикаго: стартував етап 1С

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com