rss
12/09/2022
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Інакомислення на кампусі

Університет Дюка, головний коледж Північної Кароліни та 20-й – у загальносвітовому рейтингу Time, опинився у центрі дуже показового скандалу.

У період святкування «місяця чорношкірої історії» там поставили великий стенд, де, зокрема, опинилася фотографія Джорджа Флойда.

А якось вночі якийсь сміливець-дисидент прикріпив до фотографії Флойда роздруківку звіту про причини його смерті. Навколо публікації цього звіту все літо 2020 тривали запеклі баталії.

Нагадаю коротко суть справи. Вже через кілька днів після загибелі Флойда прокуратура Міннеаполіса мала на руках звіт токсикологів. Там чорним по білому йшлося: Флойд помер від передозування гримучою сумішшю фентанілу, метамфетаміну та каннабіноїду.

Але генпрокурор Міннесоти, ультралівий політикан Кейт Еллісон, не міг допустити публікації звіту, який би зруйнував гарний міф BLM про трагічну смерть Флойда від рук поліції. Особливо в той самий момент, коли Флойда урочисто ховали у золотій труні.

Тому прокурори просто засекретили звіт із токсикології. Його подробиці були тихо розголошені лише 25 серпня. До цього моменту хвиля протестів вже спала, тисячі закладів на території усієї Америки було розграбовано та спалено, а 30 осіб загинули.

Ліберальна «тусівочка» у США старанно ігнорувала цей звіт. Сам він тепер, мабуть, визнається як вияв «hate speech» – «риторика ненависті». У будь-якому разі керівництво Університету Дюка організувало ціле розслідування обставин його появи на стенді BLM.

Мовляв, таке обурливе інакомислення, коли предмети самвидаву з’являються на помітному місці, має бути покарано за всією суворістю статуту. На фоні кризи вищої освіти у США подібні історії лише посилять відтік студентів із притулку ліберальної професури.

Джерело: «Політика в Америці»
(https://www.facebook.com/usapoliticsonline)

На ковід дедалі частіше хворіє чиказька молодь

Вакцинування від ковіду в Чикаго: стартував етап 1С

 

Свіжий Номер
(Тисніть на обкладинку)

#2022-08
22.02.2022 Московська армія вже в Україні. Що далі?
Office of Cook County Board President Toni Preckwinkle Округ Кук і CEDA оголошують програму допомоги з водопостачання для малозабезпечених домогосподарств
Небесна сотня, «справи Майдану» 8 років розслідування, які результати?
«Визнання ЛНР/ДНР»: перемога чи програш Путіна і що це означає для України? Рішення господаря Кремля дає Зеленському шанс поховати «Мінськ»
Міжнародна фінансова допомога Україні: хто, скільки і навіщо. Подушка безпеки для України
Путінська казарма: які перспективи має окупований Донбас Чому після визнання Росією «народні республіки» приречені на жалюгідне існування
«План знищення України»: звіт британського інституту оборонних досліджень
Християнське ставлення до війни Розвиток доктрини від перших віків християнства до Середньовіччя
Не стало Івана Дзюби – літературознавця, дисидента, Героя України
Чи бояться росіяни війни? Як російське суспільство реагує на військові ігри Кремля біля кордонів України

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com