rss
04/13/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ На ковід дедалі частіше хворіє чиказька молодь

Про це заявила очільниця департаменту охорони здоров’я Чикаго – доктор Allison Arwady. За її словами, кількість хворих на COVID-19, особливо серед молоді, знову б’є рекорди.

Як стверджують чиновники, кількість нових хворих і хворих у відділах невідкладної медичної допомоги нагадує ситуацію, яка була у середині грудня.

Зростання кількості хворих насамперед спричинене спалахом захворювань серед молоді віком від 18 до 29 років. Це зумовило збільшення відсотка осіб з позитивною реакцією до 4%, що значно вище, ніж було зафіксовано два тижні тому.

«Хоча збільшується кількість хворих з-поміж молодих людей, ми припускаємо, що це призведе до збільшення кількості госпіталізацій», – зауважила Arwady.

Зараз у Чикаго в середньому фіксують 400 нових випадків на день. Це – значно більше, ніж прогнозували медики, які сподівалися зменшити кількість нових хворих до менш ніж 200 осіб. Нагадаємо, за оцінками медиків, поріг «високого ризику» – 400 випадків на день.

Дедалі більше людей також звертаються за лікуванням. Упродовж останніх двох тижнів кількість пацієнтів відділення невідкладної допомоги зросла на 45%.

«Така тенденція – це саме те, що ми спостерігали у жовтні», – додала Arwady. На її думку, ситуація у Мічигані – це те, що, ймовірно, може чекати на Чикаго. Вона нагадала, що у цьому штаті на високому рівні проводили тестування та лікування хворих на COVID-19, проте зараз він посідає третє місце за кількістю хворих у країні.

Штат Мічиган особливо постраждав від британського штаму ковіду. На її думку, ситуація може повторитися і в Чикаго.

«Тут виникає проблема», – каже Arwady. «(Кількість нових хворих – ред.) збільшилася на 30% лише за останні 14 днів і на 23% – за останній тиждень. Тому не йдеться про збільшення на понад 100%, які фіксували у Мічигані, проте ми не рухаємось у правильному напрямку».

Цього тижня штат Іллінойс і Чикаго почали отримувати на 22% більше доз вакцини – у порівнянні з минулим тижнем. Постачання компанії Johnson & Johnson зросли до 74 тис. доз. Минулого тижня компанія постачала до 15 тис. доз. Утім, успіхи з вакцинацією гальмуються збільшенням кількості нових хворих.

Якщо така ситуація продовжуватиметься, це може затримати вихід штату із карантину, оскільки усе залежить не тільки від збільшення кількості вакцинованих осіб, але й від заповненості лікарень і кількості нових хворих.

«Якщо ви ризикуєте з COVID, подумайте над тим ще раз», – зазначила Arwady. «Будь ласка, носіть маску й будьте особливо обережні, якщо ви спілкуєтесь із кимось старшим або з кимось, хто має ще й супутнє захворювання».

Вакцинування від ковіду в Чикаго: стартував етап 1С

У Loretto Hospital – скандал із розподілом вакцини

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com