rss
10/25/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ У США 12 штатів подали позов на Байдена через кліматичний указ

Влада Міссурі та ще 11 штатів США подали позов щодо президента країни Джо Байдена і його адміністрації за підписання указу про захист здоров’я населення та навколишнього середовища. Як в понеділок повідомив телеканал Fox News, позивачі вважають, що розширення повноважень федеральних регуляторів може завдати серйозних економічних збитків.

За даними телеканалу, до позову, який висунув генеральний прокурор Міссурі Ерік Шмітт, приєдналися його колеги з Арканзасу, Арізони, Індіани, Канзасу, Монтани, Небраски, Огайо, Оклахоми, Південної Кароліни, Теннесі та Юти.

У позові вказується, що, згідно з текстом указу, федеральна влада може затверджувати цифри громадських витрат парникових газів, які потім стануть підставою для федеральних регуляторів змінювати і вводити нові положення, що призведе до додаткового фінансового тягаря для звичайних громадян країни. На думку позивачів, указ порушує принцип поділу влади.

Згідно з наведеними у позові проміжними підрахунками робочої групи Байдена, загальна сума таких суспільних витрат становить 9,5 трлн доларів.

«Насправді ця величезна цифра використовуватиметься для виправдання величезного розширення влади федеральних регуляторів, які будуть втручатися в кожен аспект життя американців – від їхніх машин до холодильників і будинків, продуктів і рахунків за електрику», – наводить телеканал витяг із позову.

Байден підписав у перший день перебування на посаді указ про повернення країни до зобов’язань у рамках Паризької кліматичної угоди, яка передбачає радикальне зниження парникових газів. У 2018 році чинний на той момент господар Білого дому Дональд Трамп вирішив вийти з угоди, яка, на його думку, гальмує розвиток американської економіки.

Питання збереження історичної пам’яті Чикаго вирішують за зачиненими дверима

Влада Evanston планує виплатити чорношкірим мешканцям репарації

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com