rss
04/13/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ У США оголосили список із новими санкціями проти Росії

Уряд США оприлюднив у вівторок, 2 лютого, перелік санкцій, запроваджених проти фізичних і юридичних осіб в Росії, причетних до переслідування опозиційного лідера Олексія Навального, а також порушення РФ конвенції, що забороняє хімічну зброю.

Про це йдеться в офіційних повідомленнях Міністерства фінансів і Державного департаменту США, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Офіс контролю за іноземними активами (OFAC) Мінфіну США разом із Міністерством торгівлі США, а також Державним департаментом ввели санкції у відповідь на отруєння та подальше ув’язнення російського опозиціонера Олексія Навального», – зауважили в Міністерстві фінансів США.

Зокрема, обмеження запроваджені проти:

директора ФСБ Олександра Бортникова;

керівника управління Кремля з питань внутрішньої політики Андрія Яріна;

першого заступника керівника апарату адміністрації президента Сергія Кирієнка;

заступника міністра оборони Олексія Криворучка;

заступника міністра оборони Павла Попова;

директора Федеральної пенітенціарної служби (ФСІН) Олександра Калашникова;

генерального прокурора Ігоря Краснова.

Санкції також введені проти 27-го Наукового центру Міністерства оборони РФ; 33-го Центрального науково-дослідницького випробувального інституту Міноборони; Державного НДІ органічної хімії та технологій.

Паралельно США ввели повторні санкції проти ФСБ, ГРУ, а також офіцерів спецслужб РФ Анатолія Чепіги та Олександра Мішкіна, відомих за справою отруєння родини Скрипалів у Великій Британії як Боширов і Петров.

Крім того, як підкреслили в Державному департаменті США, було встановлено, що уряд Російської Федерації порушив Конвенцію щодо заборони застосування хімічної зброї. У зв’язку з цим через 15 днів після оповіщення Конгресу США будуть застосовані додаткові обмеження.

Це передбачає, зокрема, припинення допомоги РФ відповідно до Закону про іноземну допомогу від 1961 року; заборону продажу будь-якої зброї; припинення виділення фінансів для продажу зброї РФ. Крім того, Росії відмовляється в отриманні державних кредитів та іншої фінансової допомоги з боку США та вводиться заборона на експорт до РФ товарів і технологій за окремим списком.

Наступник Мадігана пішов у відставку – після трьох днів роботи

Шановна Українська Громадо!

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com