rss
04/13/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Економічне вбивство Америки

Коронавірус, як і раніше, господарює в Америці, а лідери демократів продовжують наполягати на збільшенні мінімальної заробітної плати (МЗП) до $15 за годину незалежно від кваліфікації і досвіду працівників. Сьогодні величина МЗП дорівнює $7.25. Близько половини працівників, які отримують МНЗ, зайняті на підприємствах, на яких працюють до 100 осіб, а 40% працюють у компаніях, в яких до 50 людей. Це – дрібні та середні підприємства.

Пропозицію про підвищення МЗП до $15 активно підтримують лідери профспілок і такі великі корпорації як Amazon, Target і Walmart. Лідери профспілок і цих великих корпорацій дбають насамперед про свої доходи, а не про добробут людей. Профспілкові лідери посилено заманюють у свої ряди низькооплачуваних працівників. Чим вища заробітна плата цих членів профспілок, тим вищі профспілкові внески, а відтак – і дохід профспілкових лідерів. Підвищення МЗП виштовхує з бізнесу середні та дрібні підприємства, які є конкурентами великих корпорацій. Тому підвищення МЗП допомагає великим підприємствам позбутися своїх конкурентів.

Аби скоротити витрати на робочу силу, власники середніх і малих підприємств будуть змушені звільняти низькокваліфікованих працівників і ширше використовувати автомати, що виконують цю роботу, а також перекладати роботу звільнених на співробітників, які залишилися. Якщо витрати на робочу силу в результаті підвищення МЗП компенсувати не вдасться, то підприємства будуть закриватися. Все це призведе до зростання безробіття і збільшення федеральних витрат на допомогу з безробіття.

За оцінками Бюджетного управління Конгресу, підвищення МЗП до $15 до 2025 року призведе до втрати 1,4 млн робочих місць, а з ймовірністю 33% роботу втратять 2,7 млн осіб. Федеральний дефіцит збільшиться за найближчі 10 років на $514 млрд. Але з точки зору демократів все це – справедливо.

Знайти нову роботу в умовах масового зростання безробіття низькокваліфіко­ва­ним працівникам буде прак­тично неможливо. Таким чином саме ті, кому демократи хочуть допомогти, най­біль­ше постраждають від підвищення МЗП.

У багатьох працівників низькооплачувана робота була початковою сходинкою їхньої майбутньої кар'єрної діяльності. Примусове збільшення МЗП серйозно загрожує збереженню цієї роботи. Відтак демократи позбавлять молодь цієї сходинки. І це, на думку демократів, теж справедливо.

Економічно невиправдане зростання МЗП веде до зростання цін на вироблену продукцію. А це – прямий шлях до інфляції і зростання цін на продукти та ліки. У цих умовах багатьом людям похилого віку доведеться вибирати між покупками харчів та ліками.

Якщо Конгрес проголосує за збільшення МЗП, то буде не дивно, що й члени Конгресу вимагатимуть збільшення своєї зарплати.

У сільській місцевості реальне значення МЗП сильно відрізняється від її значення у містах, наприклад, у Нью-Йорку або Чикаго. Тому введення єдиної величини МЗП на всій території США – безглузда ідея.

Економічно невиправдане збільшення МЗП – прямий шлях до зростання вартості життя. Сьогодні в окрузі Колумбія діє МЗП у розмірі $15, у Каліфорнії – $14, у штаті Вашингтон – $13.69. Керують округом Колумбія і цими штатами демократи. І вартість життя там висока. Коли Александрія Окас-Кортес з'явилася у Вашингтоні після її обрання до Палати представників, вона була шокована високими цінами на все, хоча до цього жила у Нью-Йорку.

Подвоєння значення МЗП з $7,25 на годину до $15 – це економічне вбивство нашої країни. І демократи практично без вагань йдуть на цей злочин.

Адміністрація Байдена обіцяє американцям «краще завтра» після завершення пандемії. Але збільшення МЗП суперечить цій обіцянці.

Підвищення МЗП на федеральному рівні вдарить насамперед по малоосвіченій мeншості, тобто дискримінує їх. А це – один з основних проявів pacизму.

Найкращий спосіб допомогти низькокваліфікованим низькооплачуваним працівникам отримувати вищу зарплату – полегшити їм можливості підвищення їхньої кваліфікації та продуктивності праці.

Встановлення урядом величини МЗП означає пряме втручання уряду в переговори про зарплату між вільними сторонами. Подібне втручання було основою внутрішньої політики уряду Муссоліні.

Автор: Григорій Гуревич

Джерело: «Континент» (https://kontinentusa.com)

Наступник Мадігана пішов у відставку – після трьох днів роботи

Шановна Українська Громадо!

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com