rss
06/28/2022
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Департамент поліції Чикаго торік знав про ймовірність хвилі пограбувань під час протестів – однак погано підготувався до неї

Департамент поліції Чикаго був «недостатньо й погано підготований» для боротьби зі злочинами, які відбувалися минулого літа після вбивства Джорджа Флойда. Про це йдеться у доповіді генерального інспектора Чикаго.

У звіті основна увага приділялася періоду від 29 травня до 7 червня. Це був перший етап пограбувань підприємств у центрі міста. Офіс генерального інспектора встановив, що процес масових арештів, здійснених департаментом поліції Чикаго, дозволив деяким правопорушникам вийти на волю та призвів до необґрунтованих арештів інших осіб, зокрема, через недостатню підготовку поліцейських.

За даними звіту, навіть маючи дані, що йдеться про організоване насильство, CPD не був готовий запобігти злочинам.

«Сталися критичні провали керівництва у поліцейському департаменті, які поставили під загрозу безпеку громадян та підірвали авторитет департаменту», - вважає Deborah Witzburg, заступник генерального інспектора Чикаго.

«У дні між смертю Джорджа Флойда та подіями у Міннеаполісі справи в Чикаго йшли по-справжньому погано. Тоді було досить багато інформації про події в інших великих містах та інформації, яка вказувала на те, що схожі події відбуватимуться і в Чикаго. Думаю, що, очевидно, департамент і міська влада могли б і повинні були би діяти краще, щоб підготуватися», – додала Witzburg.

Nusrat Choudhury, юридичний директор ACLU of Illinois, розповів, що їхня організація попросила залучити незалежного експерта, що міг би визначити, які невдалі рішення призвели до масштабного насильства.

У департаменті поліції Чикаго заявили, що після протестів вже внесли зміни у процес підготовки, і уважно ознайомляться з результатами доповіді.

Чиказька влада скерувала близько $300 млн із «ковідного» фонду поліцейським

«Кінець епохи Мадігана» – ЗМІ Іллінойсу про демарш ексспікера

 

Свіжий Номер
(Тисніть на обкладинку)

#2022-08
22.02.2022 Московська армія вже в Україні. Що далі?
Office of Cook County Board President Toni Preckwinkle Округ Кук і CEDA оголошують програму допомоги з водопостачання для малозабезпечених домогосподарств
Небесна сотня, «справи Майдану» 8 років розслідування, які результати?
«Визнання ЛНР/ДНР»: перемога чи програш Путіна і що це означає для України? Рішення господаря Кремля дає Зеленському шанс поховати «Мінськ»
Міжнародна фінансова допомога Україні: хто, скільки і навіщо. Подушка безпеки для України
Путінська казарма: які перспективи має окупований Донбас Чому після визнання Росією «народні республіки» приречені на жалюгідне існування
«План знищення України»: звіт британського інституту оборонних досліджень
Християнське ставлення до війни Розвиток доктрини від перших віків християнства до Середньовіччя
Не стало Івана Дзюби – літературознавця, дисидента, Героя України
Чи бояться росіяни війни? Як російське суспільство реагує на військові ігри Кремля біля кордонів України

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com