rss
12/05/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Чиказька влада скерувала близько $300 млн із «ковідного» фонду поліцейським

Понад $280 млн із федеральної допомоги було скеровано до Чиказького департаменту поліції. Про це повідомляє Chicago Tribune.

Раніше у рамках боротьби з пандемією коронавірусу чиказька влада отримала від федерального уряду допомогу на суму $1,2 млрд.

Кошти були переважно використані на оплату понаднормових годин поліції, реагування на громадянські заворушення минулого літа та посилення заходів безпеки під час листопадових виборів.

Олдермен 1-го району Daniel La Spata та кілька активістів оскаржили рішення мера.

«Округ Лос-Анджелес отримав ті самі кошти, які ми витратили на поліцію, і спрямував їх на оренду та допомогу з виплати іпотеки», – каже La Spata. «Ми могли зробити те саме. Це був політичний вибір (мера Лайтфут) – вчинити інакше».

У відповідь міський бюджетний департамент у Twitter повідомив, що із $1,2 млрд, передбачених CARES Act, федеральний уряд дозволяє використовувати $470 млн на витрати на персонал, якщо йдеться про громадську безпеку.

«Якби місто не використало цю допомогу, ми були б змушені перекласти цей тягар на платників податків», – зауважили у департаменті.

«Це – не аргумент з приводу технічних питань і того, що закон передбачає, на що можна використовувати ці кошти. Йдеться про те, яку відповідальність цей мер несе перед людьми, які називають Чикаго своїм домом», – вважає Emma Tai із United Working Families.

Міська влада, натомість, наголосила, що мільйони доларів було використано на допомогу орендарям.

Олдермен La Spata вимагає прозорості, коли йдеться про те, як місто витрачає федеральні кошти, отримані у рамках допомоги від пандемії коронавірусу. Очікується, що Чикаго може отримати ще $1 млрд від федерального уряду.

Частина федеральних коштів, як розповіли у міськраді, було скеровано іншим агентствам, а також аеропортам O’Hare та Midway.

Департамент поліції Чикаго торік знав про ймовірність хвилі пограбувань під час протестів – однак погано підготувався до неї

«Кінець епохи Мадігана» – ЗМІ Іллінойсу про демарш ексспікера

Влада нездар#2021-48 (12/01/2021)

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com