rss
03/02/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Від початку анексії РФ потроїла кількість військових в Криму – командувач ВМС

Російська Федерація від початку анексії Криму за сім років у рази збільшила там кількість військових, техніки та комплексних навчань як наступального, так і оборонного характеру.

Про це в інтерв’ю Укрінформу повідомив Командувач ВМС ЗСУ Олексій Неїжпапа.

«Протягом семи років бойовий склад надводних кораблів та підводних човнів Чорноморського флоту збільшено на 45%. Загальна кількість становить 58 одиниць, зокрема, носіїв крилатих ракет морського базування «Калібр» – 13 одиниць. Нещодавно до бойового складу ЧФ було прийнято черговий малий ракетний корабель «Грайворон», який також є носієм крилатих ракет «Калібр». Таким чином, їхній сумарний ракетний залп становить близько 80 ракет», – повідомив командувач.

Крім того, за словами Неїжпапи, кількість бойових літаків в окупованому Криму збільшено в 3,5 раза, вертольотів – у 9 разів, кількість танків досягла близько 40 одиниць, кількість бойових броньованих машин збільшено в 6 разів, ракетних систем залпового вогню – в 6,5 раза, розгорнуто систему протиповітряної/протиракетної та протикорабельної оборони, а кількість військовослужбовців збільшена в 3 рази та перевищила 40 тис. осіб.

Командувач також відзначив, що зросла й кількість комплексних навчань російських військових.

«Навчання проводяться як наступального, так і оборонного характеру. Зростання кількості проведених заходів бойової підготовки, у порівнянні з попередніми роками, є суттєвим та проводиться з відпрацюванням дій у складі розвідувально-ударних / розвідувально-вогневих контурів. Таким чином РФ перетворила АР Крим у найпотужнішу військову базу», – зазначив Неїжпапа.

Він також нагадав, що через анексію Україна втратила 11 кораблів і катерів, 10 суден забезпечення та 11 об’єктів інфраструктури, серед яких – судноремонтні заводи, майстерні й виробничі об’єднання України.

Iгри з енергетикою Енергоатом – це нацбезпека не лише України, а й усієї Європи

Україна у світовій системі безпеки: мріяти чи бути

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com