rss
03/05/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Член Палати представників Берджес Оуенс: Імпічмент не вплине на вибори 2022 року
Title 
 Фото зі сторінки
Берджеса Оуенса
у «Твітер»

Через два роки, коли американці голосуватимуть на виборах до Конгресу, теперішні події з імпічментом колишнього президента Дональда Трампа не матимуть великого значення, на відміну від обставин, які безпосередньо впливають на життя людей. Про це заявив член Палати представників Берджес Оуенс (R-Utah) в інтерв’ю Newsmax TV.

«Я впевнений в американському народі. Через два роки це не буде те, про що говорить лідер [Мітч Макконнелл]. Це буде не те, що говорять демократи. Це буде навіть не те, що сталося 6 січня. Що матиме значення – це те, чи змогла країна оговтатися від пандемії коронавірусу, чи відновили роботу підприємства, чи повернулися у школи діти й чи надолужать вони згаяне за цей рік. Чи почуватимуться люди у безпеці завдяки вакцинам. І чи рухаємося ми вперед до нормального життя. І якщо відповідь на всі ці питання «ні», то насправді не має жодного значення, що відбувається сьогодні», – зауважив Оуенс.

«Проте ніхто не здивувався, що Трампа було виправдано, але сумно, що ми даремно витратили ці останні кілька тижнів», – сказав він.

Колишня зірка Національної футбольної ліги також сказав, що «бойкотує НФЛ» через її недавні дії після того, як його запитали, чи дивився він нещодавній Суперкубок.

«Мені не подобається, коли люди на таких посадах роблять все, аби розділити нас. Я більше не дивлюся ні НФЛ, ні НБА. Вони більше дбають про свої справи у Китаї та інших місцях, ніж про нашу країну та нашу культуру. Наші діти повинні знати, що вони повинні поважати наш прапор, нашу культуру й наш гімн. Тому ні, я не дивився це. Я думаю, що цілком міг би жити без цього, якщо чесно. Я хочу добра своїй країні більше, ніж хочу дивитися футбольний матч», – розповів Оуенс ведучому Бенні Джонсону.

Автор: Sandy Fitzgerald

Джерело: «Newsmax» (https://www.newsmax.com/newsmax-tv/burgess-owens-trial-covid-19-pandemic/2021/02/13/id/1009929/)

Адміністрація Байдена просить прокурорів, призначених Трампом, подати у відставку

Перехід Чикаго до етапу 1С виходу з карантину можуть перенести – замало вакцини

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com