rss
03/07/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Організації, установи, товариства \ Не бійся любити і служити: семінаристи зібрали $1000 на потреби благодійних їдалень
 Title

Щороку, коли в Америці проводиться Фінальна гра з Американського футболу під назвою «Супер Бол», по всіх парафіях Української Православної Церкви в СШA з благословення Архієреїв Української Православної Церкви США, високопреосвященнійшого Митрополита Антонія та високопреосвященнійшого Архієпископа Даниїла проводиться благодійна акція під назвою «СУПер Бол» (що означає – тарілка супу).

Як личить всяку справу починати з молитви, так і в нас, перш ніж відбутися цьому дійству, усі помолилися та розпочали недільний день, як і належить, з Божественної Літургії, яку очолив високопреосвященнійший Архієпископ Даниїл.

Наприкінці літургії Владика виголосив повчальні слова про важливість для нас давати милостиню для тих, хто потребує, наголошуючи, що через цих людей ми це робимо самому Богу (Що ви зробили комусь з менших братів моїх, мені зробили. (Мф. 25:40)). Ніщо так не умилостивлює Бога, як милостиня, як милосердя. Тому, по закінченні літургії семінаристи підготували столи і зробили все готове для частування, яке самі ж юні поварі і приготували напередодні.

Title 

Владика Даниїл благословив їжу та проведення благодійної акції. У теплому колі людей з гарячими серцями, які розтопили зимовий морозець, усі мали змогу не лише насититись земними дарами у вигляді смачних супів, а й тим самим нагодувати тих, хто цього потребує.

Атмосфера була вражаючою, зі слів парафіян, чудовий аромат борщу проходив крізь маски. Ось так ми усі залучились і вклали свою частинку пожертви для підтримки благодійних їдалень, якими опікується наша УПЦ США.

Де Господь нас посадив, там ми повинні рости і допомагати іншим зростати. Завжди будуть люди, які перебуватимуть у гіршій ситуації, ніж ми. Не важливо, чи допомагаємо їм фінансово, матеріально, духовно чи морально. Головне, щоб ми завжди бачили у них обличчя Христа, пам’ятаючи Його слова: «Бо я голодував, і ви дали мені їсти; мав спрагу, і ви мене напоїли; чужинцем був, і ви мене прийняли; нагий, і ви мене одягли; хворий, і ви навідались до мене; у тюрмі був, і ви прийшли до мене» (Мт. 25, 35–36). Це є те, що нас мотивує, і не має значення, чи пропонуємо ми свій час, свої таланти чи свої грошові пожертви.

Title 

Головне — мати відкриті очі на потреби нашого ближнього, і відповісти на них.

Тому нехай Милосердний Господь воздасть сторицею за ваші справи любові!

Пресслужба УПЦ США
(uocofusa.org/news_210214_2)

 

Депутати Європарламенту оприлюднили Декларацію про вшанування 80-х роковин трагедії Бабиного Яру

 

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com