rss
03/02/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Україна може отримати від Світового банку $90 мільйонів позики на COVID-вакцинацію

Міністерство фінансів, МОЗ та Світовий банк напрацьовують питання можливої реалізації проєкту «Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні», що передбачає позику для України в сумі 90 млн дол.

Про це повідомили у пресслужбі Мінфіну.

«Мінфін підтримує ініціативи Світового банку... Однак слід розуміти, що це кредитні кошти, а тому їх спрямування має бути обґрунтованим та раціональним. Окрім того, маємо максимально виконати всі зобов'язання, щоб покращити інвестиційний мікроклімат в Україні», - сказав заступник міністра фінансів Роман Єрмоличев.

Так, за даними пресслужби, на нараді Мінфіну, МОЗ та Світового банку обговорювалося питання підтримки сфери охорони здоров’я у частині проведення вакцинації від COVID-19, що передбачає поповнення загального фонду державного бюджету. Йдеться про те, що показником виконання буде визначено відсоток осіб групи ризику, які отримали вакцинацію від COVID-19 відповідною кількістю доз.

Отже, за умови проведення вакцинації 10 млн осіб, які належать до групи ризику, Україна зможе отримати компенсацію в обсязі 30 млн доларів, підкреслили в міністерстві.

«За результатами наради вирішено надалі продовжувати комунікацію щодо реалізації цього проєкту та здійснення всіх процедур, пов'язаних із вакцинацією в Україні», -

Зазначимо, у лютому Україна отримає від глобальної ініціативи COVAX перші 117 тис. вакцини BioNTech/Pfizer. Загалом в межах COVAX Україна має отримати 8 млн доз вакцини, яких вистачить на вакцинацію 4 млн осіб, оскільки вакцина вводиться двічі.

Також Україна уклала контракт з китайською компанією Sinovac Biotech на постачання 1,9 млн доз вакцини. Уповноваженим представником компанії Sinovac Biotech на території України є АТ «Лекхім».

Окрім цього, Україна днями має підписати контракти на постачання 12 млн доз вакцини від COVID-19. Ці вакцини розроблені за участю компаній AstraZeneca (Велика Британія та Оксфордський університет) та NovaVax (США) і виробляються за ліцензійними угодами на потужностях Serum Institute (Індія). Постачання вакцин здійснюватиметься через контракт між Serum Institute та Crown Agents, яка визначена урядом України для закупівлі вакцини проти коронавірусної хвороби.

В Україні станом на 9 лютого лабораторно підтвердили 1 249 646 випадків коронавірусу, з них за добу – 2 656.

Слідкуймо за руками: Німеччина дає Україні €13 мільйонів на боротьбу з COVID-19

Канада виділить понад $4 мільйони на підтримку мешканців сходу України

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com