rss
03/02/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ В окрузі Cook запровадили четвертий етап виходу з карантину

Таке рішення департаменту охорони здоров’я продиктоване зменшенням кількості нових випадків заражень, а також летальних випадків, пов’язаних із COVID-19.

Станом на 8 лютого було зареєстровано 1747 нових випадків захворювання на COVID-19 і 35 смертей.

Загальна кількість випадків захворювання в Іллінойсі становить 1 148 088 осіб. Із початку пандемії померли 19 668 людей.

Протягом 24 годин понеділка лабораторії повідомили про 60 899 протестованих осіб. Усього на коронавірус було протестовано 16 161 454 людей.

Станом на ніч на неділю, 7 лютого, 2161 пацієнт в Іллінойсі перебував у лікарні з COVID-19. З них 469 пацієнтів – у реанімації, а 251 – на апаратах штучної вентиляції легень.

Постачальникам Іллінойсу, разом із Чикаго, було доправлено 1 638 125 доз вакцини. Ще 496 100 доз було виділено федеральним урядовим партнерам для закладів довготривалого догляду.

IDPH повідомляє, що загалом було введено 1 358 967 доз вакцин, зокрема, 212 256 – у закладах для довготривалого догляду. Семиденний середньостатистичний показник введених вакцин становить 51 794 доз.

Тим часом деякі пункти для тестування на коронавірус у Чикаго було зачинено через погану погоду. За даними міських чиновників, пункти не працювали з п’ятниці до середи.

Не зважаючи на це, пункти вакцинації, які працюють у закритих приміщеннях, працювали безперебійно, як і пункти масової вакцинації на Lake County Fairgrounds, що в Grayslake.

Перехід округу Cook до 4-го етапу виходу з карантину означатиме, що харчування у приміщенні дозволено для 10 осіб, не більше. Всі столи повинні бути на відстані 6 футів один від одного. Водночас можна встановити бар’єри, які допоможуть безпечно розділити місця для клієнтів. Музеї можуть відвідувати не більше, ніж 25% від запланованої кількості. Крім того, театри й кінотеатри можуть приймати до 50 клієнтів.

Мітинги та світські заходи можуть відвідувати максимум 50 осіб або 50% від місткості приміщення, залежно від того, що менше. Декілька груп можуть зустрітися в одному приміщенні, якщо вони соціально віддалені та перебувають в окремих кімнатах.

Детальнішу інформацію можна отримати тут: https://dceoresources-ss-assets.s3.us-east-2.amazonaws.com/public/Restore-Illinois/businessguidelines4/phase4overview.pdf.

«Мене турбує ймовірність нового спалаху, якщо люди не підтримають цю безпечну поведінку, адже це – не просто індивідуальна поведінка. Це – стратегія пом’якшення наслідків пандемії у наших громадах», – зауважила доктор Rachel Rubin, старший медичний співробітник департаменту охорони здоров’я округу Cook.

Минулого тижня округи Will і Kankakee також послабили коронавірусні обмеження. Зараз сім із 11 регіонів штату перейшли до 4-го етапу виходу з карантину.

Медики округу Cook попереджають, що послаблення карантинних заходів ще не означає, що люди повинні забути про заходи безпеки. Вони наголосили, що усі мешканці округу повинні продовжувати носити маски та зберігати соціальну дистанцію.

Кілька пуерториканських громадських організацій вирішили перетворити Humboldt Park Health, колишню Norwegian Hospital, на центр вакцинації. У лікарні місяцями проводили тестування на коронавірус.

За словами працівників лікарні, необхідну інфраструктуру вже створено, проте не вистачає вакцини.

«Тиждень ми отримуємо вакцину, наступний тиждень – нічого не отримуємо. Два тижні ми не отримуємо вакцини», – зазначив Jose Sanchez, генеральний директор Humboldt Park Health.

Мер Лорі Лайтфут назвала нерівність, із якою зіткнулася латиноамериканська громада, неприйнятною. Міська влада вже заявила про пріоритетність під час розподілу вакцин у 15 найбільш постраждалих районах від COVID-19.

Обрані чиновники та громадські організації запевняють, що більшість районів меншин не мають доступу до вакцини.

«Я хочу співпрацювати з мером. Хочу переконатися, що це – не політика, і люди отримають вакцину», – наголосив член Палати представників Luis Gutierrez.

У Чикаго створять стандартизований процес розгляду заяв про протиправну поведінку поліції

У жінки в Українській околиці викрали авто

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com