rss
02/29/2024
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Поради фахівців \ Марія Папас: «Сплачуйте перший внесок податку на нерухомість округу Cook до 3 травня без жодних штрафів»

Завдяки зміні законодавства власники нерухомості мають два додаткові місяці, щоб сплатити рахунки за податок на нерухомість округу Cook без сплати штрафу до 3 травня 2021 року. Про це заявила скарбник округу Марія Папас.

«Поки ми сподіваємось і молимося про кращі дні, у майбутньому нас продовжуватиме випробовувати пандемія», – зауважила Папас. «У зв’язку з відмовою (влади – ред.) стягувати штрафи тисячі власників будинків і підприємців, які намагаються оплатити свої рахунки, отримають деяке полегшення».

У листопаді Рада уповноважених округу Cook протягом двох місяців відмовлювалася стягувати штраф у розмірі 1,5 відсотка на місяць за несвоєчасну сплату податку на нерухомість у 2020 році. Платники податків можуть сплатити перший внесок, який необхідно оплатити 2 березня 2021 року, без стягнення штрафів до 3 травня 2021 року. За другий внесок, який платники будуть виплачувати пізніше цього року, також буде скасовано штраф за несвоєчасно сплачений податковий платіж – протягом двох місяців.

Податкові рахунки повинні почати надходити на поштові скриньки власників близько 1,8 млн будинків, підприємств і земельних ділянок, додала Папас.

Платники податків можуть поглянути на передню частину рахунку, де розділ, що називається Taxing District Debt and Financial Data («Борги та фінансові дані податкового округу», містить інформацію про кожен податковий район, зокрема:

  • кошти, заборговані вашим податковим округом;
  • суми пенсій і кошти на охорону здоров’я, які пообіцяв ваш податковий район;
  • дані про дефіцит коштів на пенсії та охорону здоров’я;
  • відсоток пенсійних витрат і витрат на охорону здоров’я, які можуть сплатити податкові райони.

Власники нерухомості можуть оплатити свої рахунки, відвідавши cookcountytreasurer.com та вказавши свою вулицю.

Хто стукає у двері до мене з чимось Здоровим на думці?

Сміливість – це брак уяви...

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - Dropshipping suppliers