rss
03/02/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Організації, установи, товариства \ Депутати Європарламенту оприлюднили Декларацію про вшанування 80-х роковин трагедії Бабиного Яру

13 січня 2021 року робоча група Європарламенту «Бабин Яр – Пам’ять заради майбутнього» оприлюднила декларацію з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту, що відзначається 27 січня. Про це повідомив депутат Європарламенту, співголова групи Майкл Галер.

Декларацію підписали дванадцять членів Європейського парламенту, що представляють три основні політичні групи та дев'ять держав-членів: Моніка Беньова (співголова), Майкл Галер (співголова), Петрас Ауштревічус, Влодзімеж Цимошевич, Рафаель Глюксманн, Ханнес Хайде, Ніклас Гербст, Лукаш Когут, Хуан Фернандо Лопес Агілар, Ельжбета Лукачевська, Людмила Новак та Фредрік Ріс.

Декларація закликає європейських парламентарів докласти зусиль до вшанування пам’яті у 80-ті роковини розстрілів в Бабиному Яру:

«Ми, члени робочої групи «Бабин Яр – Пам’ять заради майбутнього», закликаємо своїх колег, членів Європарламенту та членів національних парламентів, вшанувати цю трагедію».

Робоча група Європарламенту «Бабин Яр – Пам’ять заради майбутнього» була створена задля збереження пам’яті про жертв Бабиного Яру та підтримки ініціатив з подібною метою, таких як Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр».

Нагадаємо, що раніше робоча група заявила про принципову підтримку Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр», відзначивши у його діяльності прихильність до загальноєвропейських цінностей та розвитку толерантного суспільства.

Співголова робочої групи та член Європарламенту Моніка Беньова зазначила: «Зараз ми наближаємось до вісімдесятої річниці трагедії в Бабиному Яру, і Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту надає нам можливість поміркувати про європейську відповідальність за вшанування їхньої пам'яті. Я вірю, що це має бути спільне зусилля, яке поділяють європейські та українські громадяни».

Співголова робочої групи та член Європарламенту Майкл Галер додав: «Вшанування пам'яті про Голокост – ключовий фактор для збереження наших демократій. Щороку, 27 січня, нам потрібно не лише пам’ятати, але й розмірковувати над тим, що можна зробити задля збереження нашої колективної пам’яті та історичної правди».

Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр»

Новорічна пропозиція для Уряду України

Не бійся любити і служити: семінаристи зібрали $1000 на потреби благодійних їдалень

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com