rss
03/07/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Меланія Трамп звернулася до американців із прощальним словом

Дружина президента США Дональда Трампа Меланія звернулася до американців із заключною промовою в статусі першої леді країни.

Відповідне відеозвернення було опубліковано на сайті Білого дому.

У своїй промові Меланія Трамп заявила, що для неї було великою честю бути першою леді США.

Вона подякувала військовослужбовцям, правоохоронним органам, медичним працівникам та всім, хто допомагав боротися з пандемією COVID-19.

«Кожне життя безцінне, і зараз, коли в обіг надходять мільйони вакцин, я прошу всіх американців продемонструвати обережність і здоровий глузд, щоб захистити вразливих», - заявила вона.

Дружина Трампа також закликала американців відмовитися від насильства.

«Будьте пристрасними у всьому, що ви робите, однак завжди пам'ятайте, що насильство ніколи не є відповіддю і ніколи не буде виправдане», — наголосила вона.

Меланія також згадала про країну, єдність, свою ініціативу Be Best, спрямовану на підвищення добробуту та збільшення можливостей для молоді й захисту від ризиків, пов’язаних із загрозами від переслідування в кіберпросторі та наркотиків.

Пані Трамп додала, що в своїй діяльності на посаді першої леді керувалася інтересами молоді, розширення її можливостей і поліпшення умов життя.

«Висловлюю щиру надію, що батьки виховають дітей з розумінням того, що значить – бути кращими, сміливими і самовідданими героями, які працюють і поступаються своїми інтересами, щоб зробити цю країну землею свободи», - сказала вона.

Наостанок Меланія Трамп закликала всіх громадян США «зосереджуватися на тому, що нас єднає, і бути вищими від того, що нас роз’єднує, завжди обирати любов, а не ненависть, і мир, а не насильство».

Зазначимо цікавий момент: у статусі першої леді Меланія жодного разу не потрапила на обкладинку журналу Vogue – на відміну від її попередниці.

З початку року злочинці викрали у Чикаго 120 автомобілів

Поліція Чикаго перед інавгурацією Байдена була у підвищеній боєготовності

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com