rss
03/07/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Видавництва США закликають не публікувати мемуари Трампа

У США понад 250 письменників, літературних агентів та редакторів закликають своїх колег не публікувати будь-які мемуари президента США Дональда Трампа.

Про це повідомляють Independent та Los Angeles Times.

У своєму листі «Жодної угоди на публікацію книги для зрадників» вони просять колег не публікувати жодної книги, яку напише будь-який чиновник із адміністрації Трампа, зокрема, сам глава Білого дому, який наразі обмірковує таку можливість.

Серед підписантів є співробітники п’яти видавництв: Penguin Random House, Hachette Book Group, HarperCollins, Simon & Schuster та Macmillan.

Зазначається, що самі видавництва вже почали відмовляти союзникам Трампа у публікації книг. Так, Simon & Schuster скасувала угоду з сенатором Джошом Ховлі, який голосував проти затвердження результатів виборів на користь Джо Байдена.

Ініціатор листа Barry Lyga пояснює свою позицію так: «Жодної людини, котра підбурювала чи іншим чином підтримувала спробу державного перевороту 6 січня 2021 року, не слід винагороджувати та поширювати їх філософію через наші видавництва».

З початку року злочинці викрали у Чикаго 120 автомобілів

Поліція Чикаго перед інавгурацією Байдена була у підвищеній боєготовності

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com