rss
03/07/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Такер Карлсон: «Великий бізнес, технологічні гіганти та демократи об’єдналися – і готові розтрощити інакомислення»

Всього через кілька годин після початку заколоту в Капітолії, ми засудили насильство в найбільш однозначних термінах. Ми зробили це через одну просту причину: ми виступаємо проти політичного насильства й говоримо про це майже щовечора протягом останніх шести місяців – із моменту тих заворушень, які розпочалися у День пам’яті. Ми тоді так вважали, і вважаємо так сьогодні.

Кожна людина, що порушила закон під час штурму Капітолія, повинна бути притягнута до судової відповідальності. Якщо ти руйнуєш будівлю, якщо ти нападаєш на поліцейського – твоє місце у в’язниці. Така наша позиція, і вона завжди була такою. Ця телепрограма виступає на підтримку закону та порядку. Багато з тих людей, які сьогодні перебувають при владі, вважають інакше, й замість цього вірять у вибіркове застосування права.

Використання жорстких заходів, за якими ми спостерігаємо протягом останніх днів, вже перетворюється на колективне покарання. Тих людей, які не мають нічого спільного з насильством у будівлі Капітолію, звинувачують у насильстві, і відбувається це огидним, аморальним і антиамериканським чином. Це шокує Олексія Навального, російського дисидента, який був отруєний у минулому році, вочевидь, урядом Путіна. Він спостерігав за нещодавніми жорсткими діями у цій країні, вчиненими союзниками Джо Байдена у великому бізнесі та найбільшими технологічними компаніями, і це викликало у нього занепокоєння і страх. Ось його висновки:

«7. Ті люди, які заперечують Covid-19, живуть вільно і спілкуються у «Твіттері». Їхні слова коштували декілька тисяч життів. Але саме Трампа заборонено публічно й демонстративно. Подібна вибірковість свідчить про те, що це був акт цензури.

Звичайно ж, «Твіттер» – приватна компанія, проте в Росії і Китаї ми бачили багато прикладів того, як подібні приватні компанії стають найкращими друзями держави та її підручними, коли йдеться про цензуру.

Якщо замінити «Трампа» на «Навального» у сьогоднішній дискусії, то ви отримаєте 80% правильних відповідей на запитання про те, чому моє ім’я не може бути згадано на російському телебаченні і чому мені не дозволено брати участь у жодних виборах.

Цей прецедент експлуатуватимуть вороги свободи слова у всьому світі. Зокрема, і в Росії. Щоразу, коли їм потрібно буде змусити когось замовчати, вони говоритимуть: «Це ж загальна практика, і навіть Трампа заблокували у «Твіттері»».

Навіть у Росії знають: те, що відбувається тут, – небезпечне та неправильне, оскільки так воно і є. Ще раз, можна не погоджуватися з тим, що відбувалося у будівлі Капітолію (ми в 15-й раз заявляємо про те, що голосно виступаємо проти цього), і водночас вважати те, що відбувається, тим жахливим божевіллям, яким воно і є.

Однак ніхто не виступає проти. Замість цього найбільші корпорації у нашій країні, ті самі, які контролюють ваші поточні рахунки та вашу систему охорони здоров’я, вирішили радикально розширити визначення того, що тепер вважається незаконним.

Загалом 139 республіканців у Палаті представників не погодилися засвідчити перемогу Джо Байдена. До них приєдналися деякі республіканці у Сенаті, які вимагали проведення аудиту результатів голосування. Вони нікого не закликали до насильницьких дій. Вони не підтримували тих людей, які штурмували Капітолій. Що стосується нас, то ми не підтримуємо їхні дії у рамках нашої програми «Такер Карлсон сьогодні ввечері» (Tucker Carlson Tonight). З іншого боку, ми не критикували їх і не називали бунтівниками, тому що вони такими не були і не є такими.

Однак вони вже стали такими. Компанії Blue Cross Blue Shield, JP Morgan Chase, Marriott, Citigroup, Commerce Bank – все це зовсім не маленькі компанії – припинили передачу пожертвувань тим республіканцям, які в тій чи іншій формі висловлюють свою незгоду з результатами виборів. Такі компанії як Dow, AT & T і Morgan Stanley оголосили, що зроблять те ж саме. Ось як пояснив цей крок глава департаменту з глобальних операцій банку Citibank: «Ми хочемо запевнити вас у тому, що не будемо підтримувати тих кандидатів, які не поважають верховенство закону».

Сьогодні це може здатися новітнім стандартом, і так воно і є насправді. До речі, це не стосується жодного з демократів, – тобто жодного з кола тих, хто підтримує незаконні міста-притулки на території усієї країни.

Тим часом журнал «Форбс» хоче бути впевненим у тому, що жодна людина з адміністрації Трампа більше ніколи не отримає роботу.

«Нехай про це стане відомо представникам світу бізнесу, – заявив Рендалл Лейн (Randall Lane), директор із контенту компанії «Форбс». – Якщо ви візьмете на роботу будь-кого з брехунів і прихильників Трампа, то тоді «Форбс» виходитиме з того, що все, про що говорить ваша компанія або фірма, є брехнею».

Іншими словами, тільки посмійте взяти на роботу когось з адміністрації Трампа, – а це багато тисяч людей, – і ми зруйнуємо ваш бізнес. Якщо ви хочете, щоб ваша країна повністю розкололася, то підтримуйте таке фашистське божевілля, адже все тоді саме так і станеться.

У цей момент майже викликає нудьгу нагадування про те, що все це – неймовірне лицемірство, але ми не в змозі утриматися від цього. Ось що написала Ненсі Пелосі (Nancy Pelosi) у травні 2017 року, через шість місяців після обрання Дональда Трампа: «Наші вибори викрадені. Без жодних питань. Конгрес зобов’язаний «Захистити нашу демократію» (#ProtectOurDemocracy) і «Дотримуватись фактів» (#FollowTheFacts)».

Через місяць прихильник Берні Сандерса спробував застрелити республіканця і члена Конгресу під час тренування на бейсбольному майданчику в місті Арлінгтон, штат Вайомінг. Йому майже вдалося це зробити. Однак жодна зі згаданих вище високоморальних компаній не припинила робити пожертвування до фондів Сандерса й Пелосі. Їм і не потрібно було цього робити, адже ні Пелосі, ні Сандерс не натискали на спусковий гачок. Вони навіть не думали про це, не зробили ніяких заяв із приводу поваги верховенства закону й не пригрозили «брехунам» Пелосі тим, що вони більше не зможуть отримати роботу в Америці.

Ті ж компанії насправді мовчали протягом усього минулого літа, коли прихильники руху «Чоpні життя теж мають значення» підпалили старовинну Єпископальну церкву, розташовану навпроти Білого дому, а потім своїми насильницькими діями загнали президента Сполучених Штатів у підземний бункер. Вони мовчали, коли заколотники руйнували центр міста Міннеаполіса, коли вони влаштували облогу будівлі федерального суду в Портленді, штат Орегон, коли вони утворили свою власну державу в центрі Сіетла і вбили там хлопця.

Насправді це – не зовсім так. У певній формі вони прокоментували ці події: вони схвалили їх. Банк Citibank створив спеціальний фонд для боротьби за pасову рівність і перечислив туди мільярд доларів. Деякі підприємливі прогресисти утворили щось під назвою «Фонд свободи Міннесоти» (Minnesota Freedom Fund), який зібрав десятки мільйонів доларів на те, щоб змогли вийти на свободу під заставу заколотники, які здійснювали акти насильства. Найбільші технологічні компанії і політики Демократичної партії, зокрема, Камала Харріс, підтримали цей фонд. Ми раніше були проти подібних дурниць і сьогодні виступаємо проти.

Однак, з точки зору цих людей, насильство і заколот – не обов’язково погані, це – питання «ситуаційної етики» (situational ethics). Пам’ятаєте її використання в 1960-х роках? Коли наша сторона щось робить, це – добре, адже дуга у закону – довга. Але коли інша сторона робить щось, ми спускаємо з ланцюга ФБР для проведення найбільшої поліцейської облави у сучасній історії.

Але насправді ситуація ще гірша. Сьогодні відбувається щось більше, і такого ще не було в історії Америки. Корпорації, які зараз володіють більшою силою, ніж будь-коли раніше, вступають у змову одна з одною для того, щоб змусити замовкнути будь-яку опозицію. Не опозицію до якогось ідеалу, адже нічого подібного у них немає, а опозицію до їхніх правил.

Ви вважали, що ситуація заспокоїться після виборів, навіть якщо ви проголосували проти Джо Байдена? Нема шансів. Йдеться про одну з обіцянок виборчої кампанії, яку ці люди не збираються виконувати. Чому? Тому що вони не зацікавлені у спокої. Більшість нормальних людей у цій країні хотіли б мати спокійне політичне середовище, однак ці політики нічого від цього не отримують, оскільки їхня коаліція не має нічого спільного з іншими об’єднаннями. Їм потрібен ворог для того, щоб вони змогли об’єднатися. І вони продовжуватимуть посилювати тиск.

Який тиск може витримати наше суспільство, перш ніж воно зламається? Ми маємо можливість це дізнатися. Люди постраждають, якщо цей процес буде продовжуватися. Однак Ненсі Пелосі планує посилювати тиск. Ненсі Пелосі не закликає до єдності. Єдність їй не потрібна. Замість цього вона здійснює атаку, яка найбільше роз’єднує людей, – pacиcтську атаку. Як вона пояснила у суботу, реальна проблема виборців Трампа – це колір їхньої шкіри.

Ось що сказала Пелосі: «У нашій країні є люди, очолювані президентом... люди, які ставлять свою Білість (Whiteness) вище за демократію».

Коли Дональд Трамп сказав: «Так, люди повинні прямувати до Капітолію», ми подумали, що це – дурниця, ми так і сказали, адже ми насамперед хотіли бути американцями та відповідальними людьми.

Ненсі Пелосі просто розкритикувала тих людей, які виступають проти її порядку, за колір їхньої шкіри.

І що, в біса, все це означає? Що отримує наша країна від таких розмов? Насправді йдеться про досить чітку річ: будь-яка людина, незгідна з Джо Байденом і Ненсі Пелосі, є нaциcтoм, білим cyпpeмaтиcтoм або просто Білою, що одне і те ж. Вони – не американці. У них нема прав людини. У них нема права говорити, літати на літаку, користуватися банками або зберегти свою роботу.

Куди це нас приведе? Ось наша відповідь: туди, куди захоче нас привести корпоративна Америка, оскільки цим людям насправді й належить влада. Корпорації сьогодні повністю відповідають політичній партії. Яка дистанція існує між кампанією Байдена та компанією «Гугл», найпотужнішою компанією у світі? Майже жодної. Такі публічні багатонаціональні компанії як «Твіттер» і «Гугл» можуть робити все, що хочуть, а хочуть вони стати заангажованими гравцями. Вони змусили замовкнути Дональда Трампа, і вони змусять замовкнути вас, якщо ви зважитеся на інакомислення, – не сумнівайтеся щодо цього.

До речі, все це також є серйозним порушенням закону. Координація дій між названими компаніями порушує найосновніші положення антимонопольного закону. Це навіть не на межі дозволеного. Вони порушують закон, і не має значення те, що у Вашингтоні немає жодної достатньо сміливої людини, яка могла би голосно про це заявити. Але суті справи це не змінює, і вони реально порушують закон.

Наприкінці минулого тижня компанії «Амазон», «Фейсбук», «Гугл» і «Еппл» спрямували погляди на соціальну мережу «Парлер» (Parler) і від’єднали цей сервіс від інтернету, і не тільки його. За словами Джона Матца (John Matze), виконавчого директора «Парлер», «всі постачальники – від сервісів передачі текстових повідомлень та електронної пошти до наших юристів – всі вони відмовилися працювати з нами у той же день».

Що ж зробив не так сервіс «Парлер»? Ми досі нічого про це не знаємо. Жодна людина у правоохоронних органах або засобах масової інформації не продемонструвала жодного зв’язку між зображеними на камеру злочинцями у будівлі Капітолію, – їх постійно тепер показують на телеканалах, – і сервісом «Парлер».

Сервіс «Парлел» не скоював жодних злочинів, то чому ж він більше не працює? Ну, консерватори спілкуються між собою за допомогою цього сервісу, а це – небезпечно. Тому ліві закрили «Парлер», і це було зроблено різними способами. Але ось чому варто поглянути на це глибше.

Компанія «Амазон» є не тільки найбільшим рітейлером у світі, але і контролює найбільшу колекцію серверів у світі. Вона називається Amazon Web Services. Величезний відсоток інтернет-трафіку проходить через сервери компанії «Амазон» – все – від цифрових записів творів Моцарта, порнографії і цитат із Біблії до рахунків за нeлeгальне постачання фeнтaнілів. Насправді майже все розміщується на серверах компанії «Амазон».

До цього тижня ніхто і не міг собі уявити, що Джефф Безос (Jeff Bezos) здатний приймати рішення про те, хто може говорити в інтернеті. Занадто велика влада для однієї людини, чи не так? Ми вважали, що ліві займуться цим питанням, але вони цього не зробили.

Ніхто не думав про те, що Джефф Безос може в один момент змусити замовкнути цілий політичний рух просто тому, що, на його думку, ці люди висловлюють незручні погляди. Але саме це і зробив Джефф Безос, і сервіс «Парлер» занурився у темряву.

І що тепер? Незабаром ви про це дізнаєтеся.

Автор: Такер Карлсон
(Tucker Carlson)

Джерело: Fox News,
Tucker Carlson Tonight
(https://www.foxnews.com/shows/tucker-carlson-tonight)

З початку року злочинці викрали у Чикаго 120 автомобілів

Поліція Чикаго перед інавгурацією Байдена була у підвищеній боєготовності

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com