rss
03/07/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ З початку року злочинці викрали у Чикаго 120 автомобілів

Про це повідомляє чиказька поліція.

Із 15 січня у місті та передмістях було зареєстровано щонайменше десять викрадень авто.

Одне з останніх викрадень автомобілів сталося у 4000 кварталі. За даними поліції, у понеділок, 18 січня, близько 18 год, злочинці, погрожуючи вогнепальною зброєю, викрали седан у 35-річного чоловіка.

Працівники заявили, що коли чоловік приїхав на паркувальний майданчик Albany Park Walgreens, охоронці магазину побачили на відеокамері особу, яка підбігала до авто. Вони кажуть, що потерпілий після пограбування забіг у середину магазину.

«Багато разів люди, і неповнолітні, і дорослі, які підбігають у масках (через пандемію), мають балахон, який закриває все, крім очей, спрямовують пістолет в обличчя і забирають автомобілі», - зауважив один із керівників департаменту CPD Brendan Deenihan.

«Одразу двоє чоловіків вийшли із темного позашляховика, один із них підбіг до мене. Пам’ятаю, як я казала: «Будь ласка, не чіпайте мене», випрошуючи зберегти мені життя», - розповідає Kelly Milan, жертва автовикрадачів. «Він просто кричав: «Де твої ключі?! Де твої ключі?!» Все сталося так швидко».

Milan заявила, що її авто викрали минулої п’ятниці вранці. Вона каже, що як тільки зупинилася перед початковою школою у Hyde Park, троє чоловіків оточили її машину, викрали ключі й втекли разом з її автомобілем.

У поліції Чикаго також зауважили, що протягом вихідних у районі Wicker Park було зареєстровано щонайменше п’ять викрадень авто.

Поліція Чикаго перед інавгурацією Байдена була у підвищеній боєготовності

У Чикаго відкрили 6 пунктів масової вакцинації від COVID-19

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com