rss
08/02/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Штати впускатимуть до країни лише осіб із негативним COVID-тестом – WSJ

Американський уряд планує ввести обов’язкову вимогу для пасажирів усіх міжнародних авіарейсів надати негативний тест на COVID-19 перед посадкою на літак до Сполучених Штатів.

Про це повідомило у вівторок видання The Wall Street Journal із посиланням на обізнані джерела.

«Американські Центри з контролю та профілактики захворювань (CDC) планують у вівторок видати таке розпорядження – після тижнів обговорень між федеральними відомствами та робочою групою Білого дому з питань боротьби з коронавірусом», – зазначається у повідомленні.

Очікується, що наказ набуде чинності 26 січня. Наразі CDC та інші служби адміністрації допрацьовують деталі розпорядження.

При цьому зазначається, що тестування мають проходити, зокрема, і громадяни США, які повертаються з-за кордону.

Як повідомлялося, 24 грудня адміністрація Трампа запровадила подібну вимогу щодо тестування перед прибуттям до США для пасажирів, що прямують із Великої Британії, де перед цим було виявлено новий штам коронавірусу. Відтоді новий різновид захворювання був зареєстрований і в інших країнах світу, зокрема, і в Сполучених Штатах.

Тим часом, яка стало відомо, США, Канада та Мексика продовжили раніше введені у зв’язку із пандемією коронавірусу обмеження на перетин кордонів до 21 лютого. Про це у вівторок, 12 січня, повідомили у Міністерство внутрішньої безпеки США.

«Останні новини щодо перетину кордону з Канадою та США: ми продовжили поточні прикордонні заходи ще на 30 днів. Неважливі поїздки між нашими двома країнами залишаються обмеженими принаймні до 21 лютого. Ми продовжуватимемо робити все необхідне, аби захистити канадців», - написав на своїй ФБ-сторінці президент Канади Джастін Трюдо.

Мешканців Чикаго просять ще два тижні посидіти вдома

По Чикаго прокотилася серія пограбувань АЗС та викрадень авто, загинули три особи

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com