rss
08/03/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Від COVID-19 померла сестра 41-го президента США

Рідна сестра Джорджа Буша-старшого (1924-2018) Ненсі Елліс Буш померла на 95-му році життя від ускладнень, викликаних зараженням коронавірусом. Про це повідомила в неділю, 10 січня, газета The New York Times із посиланням на її сина.

За його словами, рідна сестра Буша-старшого й тітка Джорджа Буша-молодшого, який очолював американську адміністрацію в 2001-2009 роках, померла в неділю в будинку для людей похилого віку в штаті Массачусетс. Видання підкреслює, що 30 грудня вона була госпіталізована з підвищеною температурою. Проведений тест виявив у неї зараження коронавірусом.

Син Ненсі Елліс Буш підкреслив, що причиною смерті стали ускладнення після інфікування коронавірусом. Він уточнив, що в останні дні її стан значно погіршився.

Рідна сестра Джорджа Буша-старшого, яка народилася 4 лютого 1926 року, була однією з п’яти дітей у сімействі та єдиною дочкою. Протягом довгого часу вона зараховувала себе до стану ліберальних демократів, а до Республіканської партії приєдналася лише у 1988 році, коли Буш-старший балотувався у президенти Сполучених Штатів. Після цього активно займалася агітацією на підтримку спочатку свого брата, а пізніше – племінника. Елліс Буш залишила після себе чотирьох дітей, її чоловік Александер Елліс помер у 1989 році.

У Буша-старшого залишилося п’ятеро дітей, 17 онуків, вісім правнуків. В останні роки ексглава держави страждав хворобою Паркінсона, був змушений пересуватися в інвалідному кріслі. Його син Джордж Буш-молодший був 43-м президентом США, другий син Джеб Буш обіймав посаду губернатора Флориди.

Мешканців Чикаго просять ще два тижні посидіти вдома

По Чикаго прокотилася серія пограбувань АЗС та викрадень авто, загинули три особи

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com