rss
08/02/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Марія Паппас: «Ви – пенсіонер, який платить податки на нерухомість в окрузі Cook? Вам може допомогти програма податкових пільг»

Пенсіонери, яким важко сплачувати податки на нерухомість, можуть скористатися кредитною програмою Офісу скарбника округу Cook. Про це заявила скарбник округу Марія Папас.

Люди похилого віку, чий річний дохід домогосподарства складає $55 тис. або менше, можуть подати заявку на участь у Senior Citizen Real Estate Tax Deferral Program («Програмі відтермінування податку на нерухомість для пенсіонерів»), у рамках якої влада округу видає позики для покриття податкових платежів.

«Багато людей похилого віку стурбовані тим, як довго вони будуть залишатися у своїх домівках, оскільки не можуть собі дозволити сплатити податки», – каже Папас. «Ця програма надає фінансову допомогу людям похилого віку, що особливо потрібно зараз, посеред глобальної пандемії».

Позики, видані штатом Іллінойс, можна не повертатися доти, доки майно не буде продано або власник житла не помре. Просту відсоткову ставку у розмірі 6% на рік стягує штат. Максимальна позика – $5000 доларів на рік. Щоб отримати право на участь у програмі, власники будинків повинні мати щонайменше 65 років до 1 червня того року, в якому подається заявка.

Аби подати заяву:

  • завантажте додаток із cookcountytreasurer.com;
  • надішліть заповнену заявку та копії необхідних документів до Офісу скарбника (Treasurer’s Office).
  • кінцевий термін – 1 березня 2021 року, заявки після цієї дати не приймаються;
  • власники будинків повинні подавати заявки щороку;
  • перший внесок за податковий 2020 рік має бути сплачено 2 березня 2021 р., але штраф за несвоєчасну оплату податку стягуватиметься з 3 травня 2021 р.

Мешканців Чикаго просять ще два тижні посидіти вдома

По Чикаго прокотилася серія пограбувань АЗС та викрадень авто, загинули три особи

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com