rss
08/03/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Мешканців Чикаго просять ще два тижні посидіти вдома
Title 
 Фото з ФБ-сторінки офісу мера Чикаго

Розпорядження щодо перебування вдома у Чикаго продовжено майже на два тижні. Таким чином міська влада та влада штату сподівається зменшити розповсюдження коронавірусу. Про це повідомили у мерії цього тижня.

У листопаді мер Чикаго Лорі Лайтфут разом із очільником департаменту охорони здоров’я міста д-м Allison Arwardy порадили всім мешканцям Чикаго залишатися вдома після різкого збільшення кількості хворих на COVID-19 та госпіталізованих у місті.

Мешканцям рекомендують виходити з дому лише на роботу, в школу або для задоволення найважливіших потреб – медичного обслуговування, відвідування аптеки чи продуктового магазину, купівлі їжі чи отримання товарів через службу доправлення. Міські чиновники та медики також нагадують про те, наскільки важливо завжди носити маску для обличчя та дотримуватись, відповідно до вказівок CDC, соціальної дистанції – принаймні півтора метра.

Крім цього, мешканцям рекомендовано не приймати гостей, якщо тільки вони не є працівниками служб екстреного реагування, медпрацівниками, нянями чи вихователями, а також уникати подорожей.

Водночас залишається чинним порядок відвідування Чикаго осіб, які приїжджають із визначених штатів зі значним рівнем поширення коронавірусу. Особи, які приїхали із штату із «помаранчевим» рівнем небезпеки, повинні мати негативний результат тесту на коронавірус, отриманий не більше, ніж за 72 години до прибуття, або перебувати на карантині протягом 10 днів. Ті, котрі приїжджають із «червоного» штату, повинні відбути 10-денний карантин або на час перебування у Чикаго, залежно від того, що триватиме менше часу. Наразі немає вимог щодо «жовтих» штатів. Утім, д-р Arwardy зазначила, що необов’язкові поїздки із цих штатів – не рекомендовані.

Водночас заборонено проводити зібрання та вечірки, як у середині приміщень, так і ззовні, у конференц-залах, залах для банкетів, приватних клубах та інших подібних закладах. Ці заходи було вжито відповідно до розпорядження влади штату щодо пом’якшення наслідків пандемії під час 3 етапу виходу з карантину. Розпорядження не стосується заходів, які відбуваються в готельних номерах або орендованих закладах.

Спеціальні заходи у культових місцях, такі як весілля, храмові свята, вечірки в складчину та інші заходи громади, як і раніше, будуть обмежені десятьма особами. Похорони також обмежені присутністю 10 членів сім’ї, окрім персоналу.

Обмеження також стосується і приватних зібрань у домівках мешканців у межах міста. Такі зібрання можуть відвідувати не більше, ніж шість осіб, які не є членами сім’ї.

Відповідно до розпорядження губернатора Іллінойсу Дж. Пріцкера, заборонено обслуговування у приміщенні ресторанів і барів. Усі клієнти повинні сидіти за столиками на відкритому повітрі, що розташовані на відстані не менше ніж шість футів один від одного. Столи мають бути розташовані на відстані восьми футів від стіни, що відкрита щонайменше на 50%. У вечірках можуть взяти участь не більше, ніж шість осіб за одним столом.

Підприємства, які надають послуги або виробляють товари не першої необхідності, повинні бути закриті для громадськості з 23 год до 6 год ранку. Водночас бари, ресторани та інші заклади, що мають необхідні дозволи, можуть до 20 год продавати алкоголь на місці, або клієнти можуть взяти його із собою. Магазини алкогольних напоїв, продуктові магазини та інші заклади, що мають необхідні документи, повинні припинити продаж алкоголю о 21 год. Ресторани можуть продовжувати у будь-який час продавати їжу з доправленням або у вікнах видачі, а також надавати послугу «їжа із собою».

Мешканці, у яких є будь-які симптоми COVID-19, повинні бути ізольовані у місцях свого проживання. Чиновники з департаменту охорони здоров’я кажуть, що таким хворим можна залишати місце проживання лише для отримання необхідної клінічної допомоги або для забезпечення життєво важливих потреб – таких як ліки чи їжа.

Нагадаємо, симптоми COVID-19 – це поява лихоманки або кашлю, задишка, закладеність носа або нежить, біль у горлі, втрата смаку або запаху, біль у тілі або незвична втома.

По Чикаго прокотилася серія пограбувань АЗС та викрадень авто, загинули три особи

Марія Паппас: «Ви – пенсіонер, який платить податки на нерухомість в окрузі Cook? Вам може допомогти програма податкових пільг»

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com