rss
01/28/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Влада Чикаго каже, що місту потрібно більше вакцини

У США продовжує збільшуватися кількість хворих на коронавірус. Зокрема, 2 січня, за даними чиновників, було зафіксовано 276 тис. нових випадків. Це – один із найвищих показників за весь період. Відтак представники місцевої влади починають критикувати федеральний уряд і владу штатів через недостатню кількість та неправильний, на їхню думку, розподіл вакцини.

Багато чиказьких лікарень заявляють, що не знають, коли отримають наступну частину вакцини. Мер міста Лорі Лайтфут звинувачує федеральний уряд. Однак насправді є різні причини затримання вакцини.

«Якщо розглядати Іллінойс як штат, відповідно до даних CDC, то приблизно 42% вакцини, що доправляється до штату, фактично вже введено», – зауважив професор Hani Mahmasssani, експерт із логістики Northwestern University.

За його словами, проблема полягає не лише у доправленні вакцини, а й у тому, що насправді існує система керування вакцинацією. Як стверджує Mahmasssani, наразі доправили 14 із 20 мільйонів доз, обіцяних адміністрацією Трампа, та було використано лише приблизно 4 мільйони доз – що на 79% не відповідає плану вакцинації.

«Проблема полягає не стільки в тому, щоб доправити вакцину від виробника у різні штати та місцеві райони, скільки у фактичному рівні вакцинації, аби використати всю цю кількість і фактично доправити вакцину людям», – додав експерт.

Президент Дональд Трамп заявив: «Вакцини постачаються штатам федеральним урядом набагато швидше, ніж їх можна вводити!»

За даними CDC, штат Іллінойс отримав близько 400 тис. доз.

«Чикаго вже розподілило понад 95% отриманих доз вакцини проти COVID-19. Однак, за чинної норми розподілу доз від федерального уряду, для повного щеплення препарату потрібен 71 тиждень – майже півтора року для вакцинації всього міста. Нам потрібно більше вакцини. Зараз», – заявила мер Лорі Лайтфут на своїй сторінці у твіттері.

«У нас більше випадків, у нас більше шпиталізацій, у нас є подорожні, які призведуть до подальших спалахів у січні. Зараз у нас циркулює нова версія вірусу, яка буде легше поширюватися і ще більше наповнюватиме наші лікарні», - заявила д-р Megan Ranney із Brown University.

Нагадаємо, починаючи з 1 грудня, від коронавірусу помирало понад 1000 американців на день.

Влада штатів сподівається пришвидшити завершення першого етапу щеплень. Проте, запевняє Mahmasssani, головним є наявність апарату на місці, а також стабільне постачання і можливість дістати його там, де потрібно.

«Я хвилювався від самого початку, – зауважив він, – адже насправді потрібні значні зусилля, аби зробити щеплення людям зі швидкістю, з якою ми хочемо його робити».

«Отже, це просто не працює, і в жодному штаті вакцинування не відбувається належним чином», – зазначив Мітт Ромні, сенатор-республіканець від штату Юта.

Наразі медики вакцинують своїх співробітників та працівників служб оперативного реагування. Проте влада округу Will просить своїх мешканців зареєструватися в Інтернеті, аби заздалегідь налагодити процес, коли вакцина стане доступнішою.

В окрузі Cook оприлюднили форму реєстрації вакцинації для незалежних медичних працівників

Чиказькі школи відновлюють навчання, попри протести профспілки та міської ради

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com