rss
01/28/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Організації, установи, товариства \ Хай Миколай у вишиванці розбудить подарунком вранці!

2020 рік був безпрецедентним роком не тільки для УККА, але і для всієї світової громади. В той час, поки більша частина світу зупинилася, УККА продовжував представляти українсько-американську громаду з максимальною енергією та захищати справу свободи та демократії для батьківщини наших прабатьків.

Коли ми представляємо Вас перед Вашими виборними посадовцями, чи коли виступаємо в засобах масової інформації, ми завжди залишаємося громадською організацією, підтримуваною ентузіазмом нашого членства та вашою фінансовою допомогою.

Тільки з Вашою незмінною підтримкою, УККА зможе продовжувати його багаторічну місію у збільшенні значення і ролі Українсько-Американської громади в США і її бажання допомогти народу України.

Title 

Протягом цього безпрецедентного року, УККА організував різні віртуальні вшанування, починаючи з 30-ї річниці Революції на граніті, 29-ї річниці оновленої Незалежности України та до історичного святкування 80-річчя УККА. З самого початку УККА ділився надійно отриманою інформацію – важливими життєвими новинами про здоров'я та поточні зміни громадських заходів. З часом УККА став місцем, де можна було відволіктися різноманітними віртуальними цікавими та освітніми програмами, і в той самий час УККА розвивав альтернативні способи залучення громади до спілкування, освіти та захисту інтересів України. Прагнучи привернути увагу до питань, важливих для українсько-американської громади, УККА продовжував проводити численні конференції в прямому ефірі; надсилати заяви, пресові повідомлення, щомісячні бюлетені та видавати науковий журнал "The Ukrainian Quarterly".

Будь ласка, продовжуйте Вашу підтримку Українського Конґресового Комітету Америки в його місії на захист інтересів Української громади своїм щедрим фінансовим подарунком.

В цей критичний період для нашої Батьківщини, УККА потребує Вашої допомоги. Ваш щирий фінансовий дарунок, не обкладений податком, позитивно підтримає нашу громаду.

Пресслужба УККА

 

В УНМ відкрилася віртуальна виставка фронтового фотографа Анатолія Степанова

Новорічна пропозиція для Уряду України

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com