rss
05/06/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Це цікаво \ МЗС і Ukrainian Bridge розвиватимуть співпрацю ІТ-компаній України та Кремнієвої долини

Міністерство закордонних справ та ГО «Інтернет Ініціативи» підписали Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю у рамках проєкту Ukrainian Bridge задля розбудови взаємовигідної співпраці між ІТ-екосистемами Кремнієвої долини (США) та України.

Про це повідомляє пресслужба МЗС.

«Сторони домовилися об’єднати зусилля з просування України як інноваційної цифрової країни, поглиблення співпраці між Україною та США, популяризації можливостей для бізнесу та інвестицій в Україні. Меморандум передбачає організацію і проведення низки публічних заходів, ділових зустрічей, тренінгів, семінарів і лекцій», – йдеться у повідомленні.

Як поінформували в МЗС, Ukrainian Bridge – платформа просування України в Кремнієвій долині як світовому центрі інновацій та популяризації можливостей, які відкриває долина для українців. Ініціатори проєкту – Євгенія Беспалова, співзасновниця та співвласниця компанії We_Challenge, почесна громадянка штату Небраска, лідерка думки в галузі ІТ за версією ITEM, та Ярослав Ажнюк, співзасновник та співвласник компанії Petcube, який входить до списку найуспішніших молодих українців за версією Форбс.

Необхідна стриманість. Чому технологічним компаніям доводиться штучно пригальмовувати розвиток інновацій

На Facebook подали до суду через витік даних до Cambridge Analytica

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com