rss
01/24/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Діаспора \ В канадському інституті стартувала стипендіальна програма з дослідження Голодомору

Канадський інститут українських студій, КІУС (англ. Canadian Institute of Ukrainian Studies, CIUS) оголосив про старт постдокторської стипендіальної програми Temerty Post-Doctoral Fellowship з дослідження Голодомору на 2021-2022 рр.

Про це повідомляється на сторінці Дослідно-освітнього консорціуму з вивчення Голодомору (Holodomor Research and Education Consortium, HREC) в Фейсбуці.

«Канадський інститут українознавства із радістю повідомляє про відкриття стипендії Темертея для постдокторантури з питань голодомору. Запропонована під егідою Дослідно-освітнього консорціуму з вивчення Голодомору (HREC) протягом 2021–22 навчального року, стипендія була створена для підтримки вивчення та розширення знань про Голодомор», - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, вітаються заявки від науковців з різних дисциплін, включаючи (але не обмежуючись) історію, політологію, антропологію, соціологію та літературу, а також дослідження геноциду, дослідження у сфері сільського господарства тощо. Розглядатимуться міждисциплінарні та порівняльні проєкти.

Кінцевий термін подачі заявок - 15 лютого 2021 року.

Конкурс відкритий для канадських громадян, постійних мешканців Канади та іноземців, повідомляється у соцмережі Тривалість стипендіальної програми становить один рік (з можливістю поновлення), а щорічна стипендія складає 48 000 канадських доларів. Вона також покриває низку додаткових витрат.

Зауважується, що постдокторська стипендія Темертея з досліджень Голодомору стала можливою завдяки фінансуванню Фонду Темертея (Temerty Foundation).

Фонд Temerty Foundation, заснований канадським підприємцем і меценатом українського походження Джеймсом (Джимом) Темертеєм, у вересні надав Торонтському університету (The University of Toronto) 250 млн доларів на підтримку досліджень у галузі охорони здоров’я.

Український клуб в Единбурзі пропонує онлайн-уроки української

СКУ вітає Збройні Сили України!

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com