rss
02/22/2024
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Організації, установи, товариства \ В УНМ відкрилася віртуальна виставка фронтового фотографа Анатолія Степанова

Український національний музей у Чикаго запрошує на віртуальну документальну фотовиставку та відеопрезентацію «Незалежні» добре відомого нашим читачам українського фотожурналіста Анатолія Степанова.

Про це повідомляється на сторінці музею в Фейсбуці.

«Це унікальний проєкт про хлопців і дівчат, які народилися в незалежній Україні щоб бути незалежними. Відважні і безстрашні воїни стали у двобій з підступним і хижим звіром, що називав себе сусідом. Російсько-українська війна триває шість років, найбільша пандемія ХХI століття… Зайдіть на сторінку ukrainiannationalmuseum.org. Познайомтеся з Героями України, побажайте їм щасливого Різдва!», - йдеться у дописі.

Як зазначає на своїй ФБ-сторінці кураторка музею Марія Климчак, це «виставка, яку потрібно бачити! Герої, про яких повинен знати кожен українець і розповідати про них світові. Вони захищають Україну!».

Вона зазначила, що журналіст і фотограф Анатолій Степанов працює «із перших днів з фотоапаратом у руках на передовій, вписуючи рік за роком фотоісторію воїнів, подвиги і поразки на російсько-українській війні».

«Я зустрічав солдатів усіх вікових категорій. Але найбільше вражає, що зараз у війську побільшало зовсім молодих хлопців і дівчат. Їм менше років, ніж державі, яку вони захищають. Я дуже хочу, щоб люди побачили цих солдатів. Хлопців, чиї однолітки в цей час зустрічаються з подругами, танцюють на дискотеках, мандрують Європою», - цитує Климчак Степанова.

Анатолій Степанов є позаштатним фотокореспондентом AFP, співпрацює з Reuters та іншими міжнародними агенціями. Його матеріали публікувалися в National Geographic, Spiegel, Stern, Time і інших авторитетних виданнях.

Фотограф брав участь в персональних і колективних виставках в Україні та за її межами.

У листопаді 2017 виступав з презентацією «Україна на лінії фронту» в Українському музеї в Нью-Йорку.

Інтерв’ю кореспондентки «Часу і Подій» Наталі Шевченко з фотомитцем можна прочитати тут:

https://www.chasipodii.net/article/20651/,

https://www.chasipodii.net/article/20680/,

https://www.chasipodii.net/article/20732/.

Митрополит Борис Ґудзяк та колишній посол США в Україні Вільям Тейлор виступлять на благодійному заході на підтримку УКУ 8 листопада

Хай Миколай у вишиванці розбудить подарунком вранці!

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - Dropshipping suppliers