rss
01/24/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Діаспора \ 87-і Роковини Голодомору-Геноциду на Флориді
Title 
 Оголошення в «Herald Tribune»

Українська громада в Норт-Порті, Флорида, і околицях урочисто відзначила сумні роковини Голодомору-Геноциду 1932-33 рр. панахидою в неділю, 22 листопада, в церквах Входу в Храм Пресвятої Богородиці (св. Марії) та св. Андрія.

Хоч у минулому соборна панахида відбувалася спільно в одній церкві, цього року через коронавірус це не було можливим.

На панахиді в церкві св. Марії члени Громадського Комітету (в який входять Союз Українок Америки, Українсько-Американські Ветерани, Українсько-Американський Клюб, Товариство Української Мови, Осередок ім. св. Андрія та парафія св. Марії) тримали засвічені свічки. А в церкві св. Андрія всі присутні тримали засвічені свічки – на відстані одні від одних.

19-ого листопада ц. р. в місцевій газеті «Herald Tribune», напередодні панахиди за жертв Голодомору-Геноциду, було подано оголошення про віртуальну виставку картин мисткині Лідії Боднар-Балагутрак під назвою «Holodomor: A Remembrance». Тут було подано контакт на YouTube та адреси церков, де буде відслужено панахиду за жертв Голодомору-Геноциду 1932-33 рр.

Title 
 Панахида в церкві св. Андрія

У віртуальній виставці є 26 картин та інформація про Голодомор-Геноцид 1932-33рр – що це був штучний, не природний голод, заподіяний Сталіном і його комуністичним урядом. Це була причина, щоб знищити національно-свідомий український нарід і обернути його у «совєтського громадянина».

Лідія Боднар-Балагутрак створила цю серію картин, щоб глядач відчув жорстокість і біль цієї величезної трагедії українського народу.

Фото Віктора Лісничого
та Богдана Боднарука

Віртуальний некрополь української еміграції

СКУ провів акцію «Щедрий вівторок» на підтримку українських громад світу

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com