rss
01/16/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ У CDC вже вирішили, хто першим отримає щеплення

Консультативний комітет з практики імунізації США шляхом голосування визначив дві групи, які першими мають отримати щеплення з вакциною проти коронавірусу.

Як повідомляє CNN, до цих груп увійшли медики та резиденти закладів тривалого догляду.

«Фахівці з питань вакцинації американських Центрів контролю та профілактики захворювань (CDC) проголосували «тринадцять до одного», аби рекомендувати першочергову вакцинацію проти коронавірусу медичних працівників, а також резидентів закладів тривалого догляду», - зазначається в повідомленні.

При цьому уточнюється, що під резидентами розуміються «дорослі, які перебувають в установах, що надають різні послуги, зокрема, медичну та особисту допомогу, особам, позбавленим можливості жити самостійно».

CDC заявляє, що група закладів довготривалого догляду охоплює лише 6% випадків захворювання на COVID-19, однак показник смертності в цій групі сягає 40%. Водночас у країні було зафіксовано понад 240 тисяч випадків захворювань медичних працівників, з яких 858 померли.

Один голос проти під час голосування був висловлений доктором Хелен Телбот з Університету Вандербільта. Вона заявила, що стурбована тим, що дія вакцини не вивчалася в установах тривалого догляду.

Нагадаємо, кілька днів тому керівництво США заявило про готовність до початку вакцинації від коронавірусу впродовж наступних одного-двох тижнів. При цьому вказувалося, що насамперед щеплення будуть зроблені групам, які мають визначити Центри контролю та профілактики захворювань США.

У Чикаго кількість викрадень автомобілів зросла на понад 100%

У Чикаго підвищать податок на нерухомість

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com