rss
01/16/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Чикаго може відіграти основну роль під час транспортування вакцини від COVID-19

Найближчими днями та тижнями має розпочатися транспортування вакцин проти COVID-19 у США та світі. Саме Чикаго може стати основною ланкою у цьому процесі.

Експерти з питань транспорту та логістики заявили, що мешканці Чикаго та прилеглих районів можуть мати з цього очевидну вигоду. Залучення Чикаго може бути найшвидшим засобом доправити вакцину проти коронавірусу на територію усієї країни з дотриманням усіх вимог до її зберігання.

«Якщо ви перебуваєте у Чикаго, процес буде набагато простішим, оскільки наше місто – це транспортний вузол», - зауважила Hani Mahmassani, директор Northwestern University Transportation Center.

Компанія United Airlines, розташована у Чикаго, вже розпочала доправляти вакцину чартерними рейсами. Міжнародна логістична компанія DHL заявила, що також братиме участь у транспортуванні та зберіганні вакцини, зокрема, в міжнародному аеропорту O’Hare.

Mahmassani, незважаючи на зусилля спеціалістів, припускає появу проблем, коли вакцина прибуде до кінцевого пункту призначення, особливо коли йдеться про її зберігання при правильній температурі.

«Ймовірно, не буде можливості зберігати її протягом досить тривалих періодів часу», - сказав він.

Федеральне авіаційне управління вже дало дозвіл на перше масове авіаперевезення вакцини від COVID-19.

Але, навіть незважаючи на те, що United Airlines підтвердила, що вже розпочала доправлення перших партій вакцини Pfizer, може пройти ще кілька тижнів, перш ніж FDA дасть екстрений дозвіл на використання вакцини (EUA).

«Ми, з федеральної точки зору, пообіцяли швидкий перегляд EUA і [сподіваємось], що розпочнемо розсилати вакцини протягом 24-48 годин», - заявив міністр охорони здоров’я Jerome Adams в ефірі FOX News.

FAA створила групу, яка займається питаннями транспортування, у жовтні, аби «гарантувати безпечне, оперативне та ефективне перевезення вакцин».

В управлінні заявили, що також забезпечують цілодобове обслуговування повітряного руху, аби визначити пріоритетні рейси, які перевозитимуть вакцини та персонал.

Наразі United States, United і DHL – одні з компаній, які співпрацюватимуть над транспортуванням вакцини, як тільки вона буде затверджена.

Наразі невідомо, де саме зберігатиметься вакцина від COVID-19.

«У нашому підрозділі DHL Global Forwarding є головний сертифікований науковий відділ із питань життєдіяльності та охорони здоров’я в чиказькому O’Hare, який відіграватиме важливу роль у підтримці логістики вакцин», - заявив речник компанії.

Минулого тижня прессекретар United зазначив: «United Cargo на початку цього літа створила COVID Readiness Task Team, щоб допомогти забезпечити достатньо людей, продуктів, послуг і партнерських взаємин для підтримки розподілу вакцин у глобальному масштабі. Ми маємо взяти на себе зобов’язання перед нашими фармацевтичними та медичними замовниками, що ми готові безпечно та ефективно здійснювати транспортування вакцин. Безпека цих товарів – наш пріоритет, і ми пишаємось тим, що є надійним партнером».

Нарада, на якій обговорюватимуть заявку на використання вакцини Pfizer, запланована на 10 грудня. Водночас очікується, що виробники вакцини Moderna, щодо якої триває судовий розгляд в UIC, також подадуть заявку на отримання EUA протягом декількох днів.

«Це може статися будь-коли. Це, мабуть, станеться відразу після святкових вихідних», - припускає Rick Novak із UI Health. «Знаю, що вони досягли всіх очікуваних результатів, адже у нас – сплеск пандемії, фіксуються нові випадки. Маю на увазі, що протягом усіх цих вихідних я спостерігав випадки людей із симптоматичними захворюваннями у нашій контрольній групі».

Як відомо, від пандемії найбільше постраждали чорношкірі громади. Проте, як очікується, у південну та західну частини Чикаго вакцина не зможе надійти настільки швидко, наскільки це необхідно.

Для незастрахованих мешканців North Lawndale влада організувала безкоштовне тестування після Дня подяки. Однак керівники громад заявили, що спочатку необхідно подолати бар’єр недовіри до дій влади. Інакше мешканці цих громад не захочуть отримати вакцину.

«Немає сумнівів, що чорношкірі та коричневі не довіряють системі», - заявив La Shawn Ford, член Палати представників Іллінойсу. «Ми будемо мати справу з цією системою, коли йтиметься про розподіл і видавання вакцини».

Іллінойс готується отримати 400 тис. доз вакцини при відправленні першої партії. Очікується, що вона прибуде у штат до кінця року.

Першими вакцинуватимуть медичних працівників. За прогнозами, мине кілька місяців, перш ніж вакцина стане доступною для широкої громадськості.

За підрахунками уряду США, до кінця цього року буде доступно 40 мільйонів доз. Цієї кількості достатньо для 20 мільйонів людей.

У Чикаго кількість викрадень автомобілів зросла на понад 100%

У Чикаго підвищать податок на нерухомість

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com