rss
01/16/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Майкл Мадіган може втратити посаду

Спікер Палати представників штату Іллінойс Майкл Мадіган продовжує втрачати підтримку у зв’язку із проведенням федерального розслідування його причетності до корупційних дій, пов’язаних із ComEd.

Про це заявив David Greising із Better Government Association у коментарі ABC 7.

За його словами, Мадігану потрібна підтримка 60 із 73 членів депутатського корпусу Демократичної партії у Палаті представників, щоб зберегти посаду спікера. На цій посаді він перебуває вже понад 30 років.

Greising вважає, що Мадіган може не набрати потрібної кількості голосів депутатів.

Понад 18 осіб публічно заявили, що те, що було сказано про Мадігана під час розслідування корупційних дій окремих працівників ComEd, є неетичним, тому вони не можуть його підтримати. І це навіть не зважаючи на те, що Мадігану наразі не було висунуто жодного офіційного обвинувачення, додав Greising.

Коли з’явилися окремі обвинувачення, у законодавчому органі сформували комісію з питань етики. Проте члени комісії зустрічались тільки кілька разів і, як розповів Greising, з того часу справа майже не просунулася.

Він від імені BGA окреслив деякі шляхи, за допомогою яких, на його думку, Іллінойс може покласти край корупції у законодавчому органі. Йдеться, зокрема, про лобіювання, конфлікт інтересів і законодавчий контроль.

Минулого тижня члени Чиказької республіканської партії організували демонстрацію біля офісу Мадігана та закликали його подати у відставку з керівної посади.

Вони також вимагають, аби він повернув усі готівкові кошти, які міг отримати від ComEd.

У Чикаго кількість викрадень автомобілів зросла на понад 100%

У Чикаго підвищать податок на нерухомість

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com