rss
01/16/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ У Чикаго підвищать податок на нерухомість
Title 
 Фото з ФБ-сторінки офісу мера Чикаго

Міська рада Чикаго проголосувала за затвердження проєкту бюджету мера Лорі Лайтфут на суму $12,8 млрд. Олдермени також затвердили збільшення податку на нерухомість.

За проект бюджету Лайтфут свої голоси віддали 29 олдерменів, проти – 21. Відповідно, за збільшення податку проголосували 28 олдерменів, проти – 22.

«Це був дуже складний бюджет», - заявила мер Лорі Лайтфут. «Мабуть, найскладніший в історії нашого міста».

Збільшення податку на нерухомість на $94 млн набуде чинності вже у наступному році. Це означає автоматичне збільшення щорічних витрат на життя до 2058 року.

Саме збільшення податку на нерухомість викликало найбільші дискусії у мерії. Очікується, що середньостатистичний власник житла у Чикаго з будинком вартістю $250 тис. платитиме на $56 на рік більше.

«Я готовий пожертвувати цим, щоб жителі West Side і South Side у Чикаго могли жити мирним життям», - зазначив олдермен Chris Taliaferro із 29-го району.

«Знаю, що це здається скромним збільшенням. Можливо, у деяких громадах це так і є. Але в 1-му районі за останні 20 років податки на нерухомість зросли на 357%», - обурюється олдермен Daniel La Spata.

Мер Лайтфут навіть пригрозила чорношкірим олдерменам, що вони не отримають підтримки для своїх районів, якщо не проголосують за її бюджет. Вона пообіцяла в обмін на голосування за її проєкт бюджету виділити їхнім районам додаткові інвестиції на запобігання насильству – $10 млн до раніше виділених $36 млн.

Деякі олдермени підтримали бюджет в обмін на порятунок працівників профспілок від звільнень та неоплачуваних відпусток.

«Не передбачено жодних звільнень 350 профспілкових працівників, а також працівників, які не є членами профспілок і заробляють менше ніж $100 000», - розповів олдермен Michael Rodriguez із 22-го району. Незважаючи на це, частина олдерменів різко розкритикувала бюджет Чикаго на суму $12,9 млрд через рефінансування боргу на суму понад $1,7 млрд.

«Ми позичаємо та рефінансуємо $1,7 млрд, щоб згодом стикнутися з цією ж проблемою. Ми просто відкладаємо вирішення проблеми», - переконує олдермен Anthony Beale із 9-го району.

Олдермени також проголосували за підвищення податку на бензин на $0,03 за галон і зниження порогу чутливості відеокамер, які фіксують швидкість, до 6 миль на годину понад визначену норму.

«Я віддав свій голос проти цього бюджету, незважаючи на ваші погрози, я повинен підтримати людей, які обрали нас, щоб ми їм служили», - зазначив Byron Sigcho-Lopez із 25-го району.

У Чикаго кількість викрадень автомобілів зросла на понад 100%

Майкл Мадіган може втратити посаду

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com