rss
01/16/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ США запровадили санкції проти трьох російських та двох китайських компаній

Уряд США додав три російські компанії до списку санкцій за порушення закону про нерозповсюдження зброї масового ураження.

Такі дані містяться у Державному реєстрі США.

Зокрема, обмеження введені проти компанії «Авиазапчасть», ТОВ «Elecon» та «Nilco Group», відомої також під назвами «Nil Fam Khazar Company» та «Santers Holding». Американські санкції стосуються також усіх правонаступників, підрозділів та дочірніх підприємств цих компаній. При цьому уточнюється, що обмежувальні заходи були застосовані ще 6 листопада, відповідно до одного з розділів Закону про нерозповсюдження в Ірані, Північній Кореї та Сирії. До списку санкцій внесені також дві китайські компанії.

Нагадаємо, Закон про нерозповсюдження в Ірані, Північній Кореї та Сирії уповноважує США вводити санкції проти іноземних осіб, приватних структур та урядів, які займаються розповсюдженням зброї.

Раніше, на підставі цього закону обмеження США були запроваджені проти «Рособороннекспорту» та кількох інших російських оборонних структур.

Повний перелік санкцій, які США запроваджувала проти Росії дивіться за посиланням: https://fas.org/sgp/crs/row/IF10779.pdf

У 2021 році мешканці округу Cook матимуть два додаткові місяці на сплату податку на нерухомість

Влада Чикаго розширила список «червоних» та «помаранчевих» штатів

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com